Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cybuch

Darmowe VPSy

Polecane posty

Witam, odkryłem tę stronę niedawno jestem w fazie testów ; )

Na stronie http://vpsforfree.com/ dają za darmo vpsy, jeśli się to dostatecznie umotywuje + udziela trochę na forum. Ja dostałem dziś swojego, serwer zlokalizowany w niemczech 120gb powierzchni, 2tb transferu i 1.5gb ramu. IOping średniawy, no ale darowanemu koniu w zęby patrzeć nie będę ; ) Nie mam też pojęcia, czy właścicielowi nie odechce się rozdawać vpsów za darmo po miesiącu i to wszystko nie padnie, ale jak ktoś by chciał vpsa do zabawy/testów to imho za***ista opcja.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie zdziwię się jak serwer będziesz miał do następnej płatności :)

 

Creation Date: 23-Jan-2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Domyślałem się, że nikt 4life nie da za darmo VPSa o lepszych parametrach niż mój, za który musze płacić, dlatego jest tak jak napisałem - do nauki, do zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy wyżej mówią, serwery darmowe ale jak to długo to już nikt nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czy ktoś zna tego dostawcę? Jest godny zaufania? Pomijając nawet darmowe VPS-y, ich oferta jest wręcz nieprawdopodobnie atrakcyjna, np. serwery dedykowane https://www.billing..../cart.php?gid=3

 

Coś co dobrze wygląda nie musi być tym na co wygląda :)

 

Może i na początku będzie fajnie działało, ale na te serwery jakoś trzeba zarobić więc będzie duuuży overselling == niska jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam pod linkiem jest oferta serwerów dedykowanych (pomimo nazwy), a przy nich ciężko o overselling, najwyżej na łączu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam pod linkiem jest oferta serwerów dedykowanych (pomimo nazwy), a przy nich ciężko o overselling, najwyżej na łączu.

Za to mogą być na tanich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://billing.vpsfo...e.com/index.php samo za siebie mówi że po miesiącu zapłata będzie wymagana.

Jak do tej pory nikt się nie upominał o opłaty i nikt się nie upomni - usługi są kompletnie darmowe. Z tego co wiem, to borykają się z pewnym problemem z serwerami w niemczech (AFAIR ktoś ddosował przy pomocy ich serwerów), ale cała reszta ma się dobrze. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądac po kwartale, pół roku etc ale jak na razie mam u nich lepszego VPSa za darmo niż ten, za ktory muszę płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może młoda firma i dla zachety rozdają vpsy, www czy coś tam, swoją droga domena kieruje na forum wcześniej kierowała na jakieś www firmowe a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×