Skocz do zawartości

Polecane posty

jak w temacie.

dziś wiele stron rządowych, czy sejmu zostało zablokowanych, ponoć przez grupe annonymus, w proteście przed ACTA, wszędzie głośno choć Pani z sejmu stwierdziła,

że to tylko awaria i że do 21 będzie strona działać :)

ja tego nie zauważyłem dlatego piszę, bo może inni użytkownicy internetu mają "lepsze" łącza od moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0:45, strona sejm.gov.pl leży (sprawdzałem bezpośrednio z Neośki jak i przez proxy ustawione w Niemczech i USA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamać to można palec :) Tak czy inaczej admini owej strony/serwera mają na pewno co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czemu 3 temat o tym samym? :)

 

Hakerzy do atakuuuu! :)

Chyba pierwszy czy drugi raz cieszy mnie atak hakerów. Może przez to że nie na moje serwery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strony sejmu została haknieta, jakis tam obrazem był wstawiony i napis po polsku już nie pamiętam. Praktycznie wszystkie strony rządowe leżały, więcej dowiecie sie z twittera anonymous.

A tu łapcie podobny temat o acta.

webhostingtalk.pl/topic/34905-acta-w-polsce/

 

Polski rząd liże tyłek amerykanom, chce wprowadzić na siłe bez dogłebnej analizy tego co chcą wprowadzić. Widać że chcą pokazać jaki Polska to przyjaciel dla USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby znieśli wizy to można by im przebaczyćtongue.png ps.. wielkie mi co - wstają bo są na tyle 'ogarnięci' że mają jakiś backup.

ps2. tusk.pl stoi w nazwie... :)

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A USA leci w ciula:), chodź mają kasy jak wody, to i tak wyciągają od polaków tak to już jest być sojusznikiem, Polska nic nie robi tylko liże tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wszyscy tak od tych złych Rusków chcieli uciekać do USA bo to demokracja, wolność po wypowiedzi etc. A teraz będą wszyscy wiali z USA do Rosji bo tam jest teraz wolność po wypowiedzi i jest życie. Rządzący rząd rządzi nierządem, mówiąc jednym słowem mamy niezły burdel. Na siłę wchodzą USA w dupsko, ażeby tylko pokazać jak bardzo Polacy nie lubią tych ,,złych" i ,,niedobrych" ruskich. A wychodzi na to że to u nas jest Diermokracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę, macie również forum:

http://anonymouswiki.forumotion.com

A na twitterze gorąco uuuu

 

Kolejny ciekawy link, przeczytajcie:)

 

http://niebezpiecznik.pl/post/masowy-deface-polskich-stron-protest-przeciw-acta/

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AnonymousWiki Anonymous ✔

 

To everyone on forum, attacking won't begin again for another few hours.

 

 

 

czyżby zaprzestali i zrobili sobie małą przerwę? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×