Skocz do zawartości
Infinity Tech

Megaupload zamkniety przez FBi

Polecane posty

Z jednej strony tak z drugiej nie. Jeżeli chodzi o windowsa to bardziej przyzwyczajenie bo jeszcze kilka lat wstecz to był jedyny system w miarę sensownie funkcjonujący.

 

Co do programów to chyba nigdy nie miałem żadnych piratów. Zawsze kupuje legalnie programy z szacunku dla pracy ludzi. Jak nie mam aktualnie kasy na program a są mi potrzebne takie funkcje instaluje na ten czas freeware jakiegoś i zbieram. W sumie miałem Smultrona bo brakowało w tamtych czasach na textmate i nawet do dziś został bo się przyjął. Zanim kupiłem photoshopa robiłem proste rzeczy na pixrl.com jakoś można sobie poradzić nie kradnąc cudzej własności.

 

 

Skoro producenci chca zarabiac, to niech robia trakie produkcje, ktore wzbudza w odbiorcy szacunek i kupi ich produkt. Sam osobiscie mam plyty np. Eminema poniewaz go szanuje. A po co mam wydawac 50zl na jakas plytke slabego rapera, ktory mnie nie zainteresuje dluzej niz 1 dzien?

 

Ale nikt ci nie każe tego słuchać ani kupować. Więc po co kradniesz i pobierasz z sieci na jeden dzień? Mamy kapitalizm i koncerty audiowizualne mogę wydać co im się podoba. A tłumaczenie, że jakby wydawali coś dobrego to byś kupował jest strasznie dziecinne. Jakby nie było kradniesz cudzą własność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej mieli by słabą sprzedaż. A tak to wcisną Ci system i już go używasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyczny polak nawet jesli ma duzo, to i tak kombinuje na boku. To teraz pozostanie jedynie Youtube jako jedyne zrodlo darmowej muzyki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 2012 zapowiadali koniec świata co nie?

to teraz jak upadną wszystkie hostingi plików i dostęp do neta będzie ograniczony, większość prywatnych serwerów Tibia/Metin/CS będzie zamknięta bo też znajdą na to paragraf to większość maniaków się powiesi bo nie będą wiedzieli co robić :D :D

taka smutna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możemy sobie pisać, atakować, protestować ale jak już mają władzę nad państwem to chcą kontrolować społeczeństwo i to się nie zmieni. Władza korci ale też zobowiązuje jednak nasi politycy tego nie mogą pojąć.

 

Jeżeli podpiszą to nie dostaną się do swoich stron przez jakiś czas i tyle z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry plan ale jak na razie jedyne wyjście to sieć bezprzewodowa ale to niebagatelne koszta i kupa pracy bo nikt normalny nie udostępni obecnej infrastruktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zastanawiam co tam u naszych znajomych co w ostatnim czasie tak tłumnie szukali tutaj na forum serwerów dedykowanych na serwisy pośredniczące w ściąganiu z hostingów plików dla osób bez kont premium smile.png Jeśli większość dużych serwisów tego typu zostało zamkniętych bądź same ograniczyły swoją działalność jak np. Filesonic, to pewnie zainteresowanie gwałtownie spadło, a taki miał to być świetny interes smile.png

 

@kaszub1136 - co Ci da taka sieć bezprzewodowa jeśli ona będzie działała tylko na ograniczonym obszarze i w stosunkowo prosty sposób można taki sygnał zagłuszyć.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostałaby stworzona taka sieć w całej Polsce i wyjście na świat podpięte by było do zagranicznych łącz gdzie nie ma chorego prawa to miałoby to sens bo kto by sobie sam zagłuszał neta? Mogło by to działać na takiej samej zasadzie jak 4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto? Rząd? A po co mieliby filtrować główny internet, przy okazji tolerować ten "drugi"?

Zresztą ktoś by musiał wyłożyć kasę na to żeby objąć siecią cały kraj, a nikt z pokaźnym kapitałem nie będzie robił biznesu w takiej skali na bakier z prawem, zresztą nie da się.

Myślisz że tak łatwo jest wszystko pochować, a przy okazji umożliwić każdemu do tego dostęp? Bo ja nie sądzę żeby to było wykonalne smile.png

 

Postawimy wielkie wieże telekomunikacyjne i przykryjemy kocem, może nikt ich nie zauważy :)

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×