Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] ionic.pl

Polecane posty

http://www.webhostin...post__p__292657

Napisany 19 styczeń 2012 - 17:49

a mnie rozbawiło stwierdzenie o "oknie serwisowym" wink.png to jakaś kalka? wink.png

 

ehh ...

http://en.wikipedia....ntenance_window

 

 

Tak w ramach ciekawostki, bo już raczej nie jest tajemnicą,

IONIC przejęło (kupiło) S-Netowskie KRDC-1, z którego S-NET w całości wyprowadza się do KRDC-2 na ul. Królewską w Krakowie, stąd pełna modernizacja sieci (naszej) i energetyki (obiektu).

 

Pzdr PN

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilkunastu minut na Ionicu nie działa nic - vps, shared, nawet strona firmowa ionic.pl

Co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki NieF za szybką odpowiedź :) Wszystko leżało, teraz widzę, że już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, był problem z 1 ruterem brzegowym obecnie serwerownia pracuje na zapasowym z klastra i problem z łączem nie powinien występować. Trwało to trochę ze względu na fallback po x sekundach, podniesienie konfigu przez klaster na node 2 i podniesienie sesji bgp + przeliczenie prefixów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czas reakcji na awarię w pakiecie pierwszym jest o połowę dłuższy niż w pakiecie drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×