Skocz do zawartości
stelmach93

VPS dla danych i serwera gry

Polecane posty

Witam najlepiej jak byś podał widełki cenowe i jaki to rodzaj danych, strona forum cokolwiek? Jeżeli chodzi o serwer gier 1.6 to najlepiej jakbyś podał ile fps, slot i ile slotów będzie używanych, publik czy private, mody.g dotatki cokolwiek podaj więcej informacji.. do serwerów gier nie nadaje sie ovz, ale nie zawsze:) jeżeli chcesz serwer bez lagów zainwestuj w vps z wirtualizacja xen.

 

Na koniec zobacz oferte www.biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno wystarczyć lecz w vipower.pl masz vps z ovz z dobrymi parametrami za 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam najlepiej jak byś podał widełki cenowe i jaki to rodzaj danych, strona forum cokolwiek? Jeżeli chodzi o serwer gier 1.6 to najlepiej jakbyś podał ile fps, slot i ile slotów będzie używanych, publik czy private, mody.g dotatki cokolwiek podaj więcej informacji.. do serwerów gier nie nadaje sie ovz, ale nie zawsze:) jeżeli chcesz serwer bez lagów zainwestuj w vps z wirtualizacja xen.

 

Na koniec zobacz oferte www.biznes-host.pl

 

Slotów max 17 . Noo najlepiej jakby sie nie przycinał przy full :) DANE : pliki normalne typu mp3 , txt , itd (wgram skrypt do wgrywania plikow na serwer).No i moze kiedys jakas stronka/forum skrypt Mybb oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... zobacz oferty biznes-host.pl i vihost.pl druga firma oferuje vps za 70zł fajnego vpska myślę że sprosta twoim oczekiwaniom, zawsze można napisać do firmy i prosić o test serwera. O ile sie nie mylę to ten skrypt to skrypt upload, jeżeli tak przydał by sie duży transfer, ale tak jak pisałem myśłe że te oferty sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiktor to według ciebie hlds nie może działać na ovz? bo mogę ci udowodnić że się da, oczywiście nie chodzi mi o 1k FPS, mam ustawione na 300 i nikt nie narzeka na lagi spadki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiktor to według ciebie hlds nie może działać na ovz? bo mogę ci udowodnić że się da, oczywiście nie chodzi mi o 1k FPS, mam ustawione na 300 i nikt nie narzeka na lagi spadki itp.

 

Pewnie że można, ale jesteś pewien co jest z tym związane ? Oczywiście to też zależy od serwera "matki" i współdzierżawców ale xen jest do tego najberdziej odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pewnie że można, ale jesteś pewien co jest z tym związane ? Oczywiście to też zależy od serwera "matki" i współdzierżawców ale xen jest do tego najberdziej odpowiedni.

 

Najbardziej odpowiedni pod serwery gier jest dedyk a nie jakiś VPSik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przewracajcie już chłopakowi w głowie, oczywiście ze odpali serwer CS na ovz, musi tylko trafić z matka oraz firma i ceną, swego czasu ja na vps który gwarantował tylko 512mb ram i 1.5gb burst postawionego miałem cs1.6, urt4.1, ts3, ts2 i takie tam duperele to śmigało aż miło, owszem ovz nie nadaje się do gier ale czemu od razu odradzacie mu ovz i pchacie na Xen, w ovz wiadomo że jest wiele czynników które wpływają na nasz serwer vps co powoduje lagi, inni użytkownicy na maszynie którą współdzielimy, łącze, dyski, sprzęt itp.. ma budżet 50zł więc doradźmy mu jak najlepszego vps ovz lub xen tak aby śmigało aż miło, wiadomo za tą cenę nie można spodziewać się jakieś niesamowitej jakości, ale oferta vipower.pl moim zdaniem jak najlepiej pasuje do twoich zapotrzebowań, ja bym im zaufał ba już im zaufałem i z jakością na tip top, tak samo support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można, ale jesteś pewien co jest z tym związane ? Oczywiście to też zależy od serwera "matki" i współdzierżawców ale xen jest do tego najberdziej odpowiedni.

Oczywiście się w pełni z tobą zgadzam, ale tak to wytłumaczyłeś że da się postawić tylko na XEN bo na innych będzie słabo, a to nie prawda. Jeżeli firma dba o swoje serwery to nie sprzeda klientowi na chama wepchniętego VPSa bo szybciej straci klientów niż znajdzie nowych

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×