Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Toma

AfterLogic WebMail

Polecane posty

Przeglądałem forum lecz nie znalazłem nic na ten temat AfterLogic. Osobiście wdrożyłem dla potrzeb klientów lecz może ktoś wyrazi własną opinię na temat tego skryptu. Podzieli się informacjami jaka była reakcja użytkowników lub ewentualnych problemów jakie pojawiły się w trakcie użytkowania.

Moja licencja jest na 1000 użytkowników. Obecnie posiadam zainstalowany webmail na jednym serwerze + oddzielny serwer bazy danych. Przymierzam się do postawienia tego na dziesięciu jednostkach, które do tego celu zostały zakupione. Jakieś pomysły odnośnie rozwiązań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okrutnie drogie rozwiązanie jak na sam webmail.

 

Tak z ciekawości to co Cię do tego przekonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawione zostało dla klientów w firmach którzy wymagają współdzielenia kalendarza nie tylko na komputerach w firmie ale i telefonach. Dzięki modułowi rewelacyjnie współpracuje z MsOffice - outlook. Nie jest drogi jeżeli oferujesz go firmie zamiennie za exchange. Czeka mnie kolejne wdrożenie więc pomyślałem że może ktoś już stawiał ten webmail rozpraszając dane na kilku serwerach. Przymierzam się od kilku tygodni do postawienia chmury i zobaczę jak to będzie się zachowywało. To nie jest zwykły webmail to jest potężne narzędzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×