Skocz do zawartości
mateq

Hosting duże CPU

Polecane posty

Witam poszukuję hosting dla strony forumeking.eu

 

Na razie zastanawiam się nad castpol.pl i mzone-net.eu

 

Potrzebuje hostingu z dużym limitem CPU, ok 40gb transferu na miesiąc, powierzchnia dyskowa 1gb, cena najlepiej w granicach 150zł :/

 

 

Polecacie coś innego? Taniego i dobrego? Aby było w stanie utrzymać to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoi u nas trochę mniejsze forum na pakiecie cp2G i nie ma z nim problemów. Widziałem, że zamówiłeś konto testowe - dane już jakiś czas temu masz na mailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

 

Za 139 zl masz 50 GB miejsca, 200 GB transferu/miesiąc i 20 % limitu CPU :)

 

Dajemy 7 dniowy okres testowy, przeniesienie strony gratis. W tym czasie możemy zaobserwować czy strona mieści sie w limicie, ale sądze że będzie ok - jesteśmy troche elastyczni więc nie będzie problemu :)

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam na bok@biznes-host.pl lub na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kont współdzielonych (WWW) - 2ap.pl.

Proponowany przez nas pakiet to Mini (promocyjna cena: 18,00 PLN / pół roku lub 30,00 PLN / rok). Nie stosujemy limitów dla CPU.

 

Usługi, które oferujemy są jedyne w swoim rodzaju, zawierają m.in.:

- Bardzo wydajny serwer WWW - Nginx z autorskim rozwiązaniem obsługi .htaccess (100% zgodność z implementacją w serwerze Apache httpd),

- Bezpieczne, izolowane środowisko,

- Codzienna kopia zapasowa danych, o którą nie trzeba się martwić (dostępne co najmniej 14 ostatnich dni),

- Dedykowany serwer tylko dla serwera baz MySQL.

- Macierz dyskowa RAID-Z,

- Niezawodny system operacyjny FreeBSD,

- PHP 5.2 oraz 5.3,

- Brak trybu Safe Mode w PHP,

- Limit pamięci: 128 MB / interpretator PHP.

- Poczta z filtrem antyspamowym i skanerem antywirusowym,

- Dostęp do zadań crontab,

- Brak limitu transferu, ilości domen, subdomen, baz danych MySQL, kont FTP oraz kont e-mail,

- Brak limitów dla CPU,

- Szybkie i stabilne serwery,

- Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,50%,

- Administratorzy z niepodważalnym, wieloletnim doświadczeniem,

- Panel DirectAdmin PL,

- Obsługujemy płatności przelewem, PayPal i premium SMS.

 

To tylko niektóre z przyczyn, dla których warto wybrać właśnie naszą usługę.

 

Zapraszamy do skorzystania z 7-dniowego okresu próbnego.

 

Pozdrawiamy,

Ekipa 2ap.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stosujemy limitów dla CPU.

Poważnie, mogę non stop brać 100% CPU i nic z tym nie zrobicie? Jestem ciekaw na jak długo, jak przyjdzie takich klientów np. pięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoi u nas trochę mniejsze forum na pakiecie cp2G i nie ma z nim problemów. Widziałem, że zamówiłeś konto testowe - dane już jakiś czas temu masz na mailu wink.png

 

Tak właśnie testuje, jakby można prosiłbym o jakieś statystyki jak z obciążeniem itd, I mam pytanie czy można u Was włączyć eaccelerator, xcache lub memcache?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, mogę non stop brać 100% CPU i nic z tym nie zrobicie? Jestem ciekaw na jak długo, jak przyjdzie takich klientów np. pięciu.

 

Nie ma z tym najmniejszego problemu. Nasze autorskie rozwiązania oraz doskonale skonfigurowany system FreeBSD pozwalają na zaoferowanie więcej niż standardowe, stosowane od lat technologie w hostingu. Używamy własnego spawnera dla PHP, dzięki czemu mamy pełną kontrole nad wydajnością, przez co zużycie CPU nie stanowi dla nas żadnego problemu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z 7-dniowego testu usługi.

 

Pozdrawiam,

Arkadiusz Nowara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje hostingu z dużym limitem CPU,

Na Twoim forum jest w tej chwili 11 userów online, nie widzę żadnego problemu, aby zwykły shared w każdej firmie nie mógł tego utrzymać.

Ja ze swej strony zapraszam do testów naszych nowych maszyn umieszczonych w Polsce, przez 7 dni okresu testowego jesteśmy w stanie dokładnie Ci powiedzieć który pakiet byłby tu odpowiedni.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mateq, widzę, że forum śmiga jak przecinak u nas na serwerze. Błyskawicznie ładuje się jego zawartość. Może jednak nie potrzebujesz żadnych dopalaczy do forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim forum jest w tej chwili 11 userów online, nie widzę żadnego problemu, aby zwykły shared w każdej firmie nie mógł tego utrzymać.

Ja ze swej strony zapraszam do testów naszych nowych maszyn umieszczonych w Polsce, przez 7 dni okresu testowego jesteśmy w stanie dokładnie Ci powiedzieć który pakiet byłby tu odpowiedni.

 

Dochodzi do takich sytuacji, że jest ok 45 online, gdzie 20 to zarejestrowanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Jeśli na te 45 osób online potrzebujesz shared z dużym limitem CPU, to jak forum sie rozwinie do 100 online pewno będziesz szukał dedykoa pod to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi do takich sytuacji, że jest ok 45 online, gdzie 20 to zarejestrowanii

45 osób online? Przecież to tyle co nic. Twoje forum u nas śmiga błyskawicznie i bez rzeczy typu memcache, więc nie wiem do czego Ci one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni hosting, powiedział mi, że takie rzeczy by mi pomogły, ale niestety oni nie mogli tego włączyć na serwerze. Jak forum dużo nie obciąża waszego hostingu i zmieszczę się w jakimś niższym pakiecie, to oczywiście, że nie potrzebuje tych dodatków smile.png

Edytowano przez mateq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz mocno obciążać serwer, to można pomyśleć o memcache. Na chwilę obecną nie widze potrzeby użycia memcache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateq@ Pamiętaj o tym jednak, że Twoje forum będzie się rozrastać znacznie szybciej niż jakiekolwiek nowe forum.

Tu niestety musi mieć dość duży zapas i to jest tylko kwestia czasu, jak się będziesz musiał przesiąść na jakiego VPS.

Oczywiście trudno tu powiedzieć, czy będzie to 2 miesiące, czy rok, wszystko zależy o optymalizacji twojego skryptu i serwera na którym to stoi.

 

Przy każdym teście musiałbyś przekierować cały ruch na nowy serwer, w przeciwnym wypadku takie testy nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×