Skocz do zawartości
i686x_

Targi CeBIT - Niemcy

Polecane posty

cebit-pan.gif

Witajcie Drodzy użytkownicy; kieruje się do was z takim zapytaniem; a mianowicie, czy któryś z tutejszych użytkowników był kiedykolwiek na targach CeBIT i mógłby nieco opowiedzieć jak tam mniej więcej jest ? smile.png

 

W tym roku zaplanowałem że na marcowe targi się wybiorę, na około dwa dni, ale nie wiem czy warto; chcę abyście mi doradzili i podpowiedzieli. Z góry dzięki za odpowiedzi i zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy po co sie jedzie, jezeli tak poprostu to malo zobaczysz raczej, najfajniejsze rzeczy sa na zamknietych pokazach, zwykle jeden pawilon jest na DC i okolice ale ze spraw ktore interesuja wiekszosc osob na tym forum i ktore mozna zobczyc z ulicy moze znalezc moze 3-4 stoiska, czasami cos fajnego sie znajdzie jezeli sie szuka skali albo kontaktow na wschod do handlu w .pl ale znowu trzeba wiedziec co sie chce, tak masa dzieciarni jest i scisk straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, rozumiem. Głównie zależy mi na Labie, DC i może jakimś pawilonie symulatorów, tak po za tym może jeszcze hala ATI - Tyle co mnie tam będzie interesowało, głównie wiem po co jadę, tyle że nie wiem czy warto. :) Nocleg mam, wyżywienie mam, drobne na wydatki mam. Więc może i spróbuję ;). Dziękuję za odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×