Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WujekSamoZuo

Darmowy hosting i domena ?

Polecane posty

Gość WujekSamoZuo

Witam,

 

Szukam firmy, która może mi zaoferować darmowy serwer www i domenę przez pierwszy rok. Być może jakaś firma ma promocje, czy coś. Jest coś w stanie mi zafeorwać ? Wzamian oferuję reklamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamę gdzie? A tak w ogóle jak nic nie masz na start, bo oczekujesz za darmo to pewnie nie masz gdzie dać tej reklamy... I nie oczekuj, że ktoś na to pójdzie. Domena i hosting w tych czasach to nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.ct8.pl ! Dajemy darmową subdomenę, domena we własnym zakresie. Można skorzystać z co.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mzone, teraz domeny .tk są darmowe na maksymalnie rok,

 

No coż, zawsze można wykupić, tak naprawdę nie ma nic za darmo a tym świecie ;)

 

Sprawdź też ct8.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Serwer za darmo, domena za darmo i może do tego dorzucić frytki gratis ? Normalnie nie masz szans na taki układ, chyba że przy jakiejś promocji w nazwa.pl czy home.pl ale potem co roku będą tak kosić że wyjdzie ci to na minus.

 

Domenę możesz dostać gratis w http://www.mzone-net.eu/ przy zakupie serwera wirtualnego, reseller, PRO dopiero po opłaceniu w/w usług na okres jednego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostingów darmowych - lepszych lub gorszych - znajdziesz sporo. W jednym z tematów nawet wymieniałem już te moim zdaniem warte trochę większej uwagi (przynajmniej dla małych, niewymagających stron, np. byethost, 000webhost itp., a z polskich z doklejonymi reklamami CBA).

 

W domenę natomiast polecałbym zainwestować, bo o ile hosting jest zmienić łatwo w razie potrzeby nie tracąc przy tym odwiedzających, to zmiana adresu (domeny) już się na odwiedzających odbije. Jeśli mówimy o *.pl to za pierwszy rok to ok. 12zł, za drugi i kolejny ok. 50zł u najtańszych rejestratorów. W az.pl była (i może nadal jest) promocja co do domeny za 0zł na pierwszy rok bez konieczności pozostania tam na drugi rok, ale co do tego się upewnij, bo w razie czego za drugi rok już płaciłbyś tam ponad 120zł.

 

Istnieją też firmy/osoby, które są gotowe zasponsorować ciekawe projekty, ale faktycznie ciekawe i obiecujące projekty wnoszące coś swoją jakością lub pomysłowością, a nie ot tak każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domena .pl na pierwszy rok = koszt rzędu 12 zł?

 

Jakiś tani hosting znajdziesz już od 20zł / rok? (nie liczę hostingów za sms'a)

 

32 zł czy to aż tak dużo inwestycja, lepiej za free i martwić się że cała praca pójdzie na marne?

 

Firma sponsorska pewnie by się znalazła, pod warunkiem że chciałbyś stawiać coś naprawdę ambitnego i tu powstaje paradoks- skoro nie masz nawet tych 32 zł na start, to czy to będzie coś na poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można skorzystać z co.cc

 

Nie polecam. Google zbanowało tą subdomenę, a NOD 32 blokuje strony w takiej domenie

 

Dostęp do strony został zablokowany przez ESET NOD32 Antivirus.

Strona znajduje sie na liście stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne

aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz darmowego serwera to możesz skorzystać z usług http://Hpbf.pl. Oferujemy 4 GB miejsca na dysku i 50 GB transferu miesięcznego. A darmowe domeny można zarejestrować w Az.pl. Nie ma przymusu opłaty n kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

nazwa.pl daje pierwszą domenę na rok za darmo AFAIR.

Znając ich politykę, to zapewne prolongata domen to 120zł, a authinfo wydają dopiero po opłaceniu jej na kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH domeny funkcjonalne są po 8,47 brutto za pierwszy rok. To mniej więcej tyle co dwie paczki czipsów. Nawet dla gimnazjalisty nie powinien być to duży wydatek. A serwer możesz znaleźć albo darmowy (do zabawy wystarczy) albo groszowy jakiś, np. Hekko ma najtańszy pakiet za 4,31 zł miesięcznie, MZone za 6 zł miesięcznie, a UnixStorm za 12,30 za rok (24,60 przedłużenie). To naprawdę są nieduże pieniądze, możesz tyle zarobić odśnieżając sąsiadowi chodnik czy roznosząc ulotki reklamowe. 1 dzień i zarobiłeś na rok na serwer i domenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam firmy, która może mi zaoferować darmowy serwer www i domenę przez pierwszy rok. Być może jakaś firma ma promocje, czy coś. Jest coś w stanie mi zafeorwać ? Wzamian oferuję reklamy !

pod jaką stronę? Mam nadzieję, że nie pod cs'a :[ Nie ma domen i hostingu za darmo w promocji bo i tak później przy przedłużaniu płacisz dwa razy tyle. W dzisiejszych czasach hosting i domena kosztują grosze więc nie warto patrzyć na promocję typu "domena za 0zł" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam firmy, która może mi zaoferować darmowy serwer www i domenę przez pierwszy rok. Być może jakaś firma ma promocje, czy coś. Jest coś w stanie mi zafeorwać ? Wzamian oferuję reklamy !

 

Cześć, myśle że mam coś dla Ciebie. Mam kod rabatowy na darmowy serwer na pierwszy okres abonamentowy bez późniejszej konieczności przedłużania w nazwa.pl:

DUH-FA98MU

Skorzystałem z niego na firmę, więc nie wiem czy działa też na os.fizyczne. Z tego co pisali jest wielokrotnego użytku, a później usługa sama wygaśnie jak im kasy nie przelejesz, więc nie ma ryzyka. Domena jest tam w standardzie za darmo na pierwszy rok więc sam zobacz czy Cię to zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×