Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jareq

[współpraca] Szukam grafika do współpracy.

Polecane posty

Witam serdecznie.

Tak jak mówi temat szukam grafika który chciałby podjąć się współpracy przy tworzeniu stron internetowych (jako freelancerzy).

Dlaczego?

Bo zawsze mnie to fascynowało i chciałem na początku robić spróbować w pojedynke, niestety jak się okazuje życie uderza mnie w twarz i mówi: "nie! nie masz talentu ani dobrego smaku jeżeli chodzi o grafikę" tak więc jestem zdany na bardziej utalentowane stworzenia :)

Mam natomiast dużo samozaparcia i jeżeli jakieś zagadnienie stanowi problem to manual płonie :-)

Myślę że z większością zleceń bez problemu sobie poradzę, jeżeli znajdzie się osoba zainteresowana do podeślę na pw moje dotychczasowe projekty.

Ale wracając do tej współpracy to nie mówię tutaj o "allegro v2" :-) Chodzi mi raczej o strony dla małych firm, systemy zarządzania treścią, ewentualnie serwerami gier / głosowymi. Wiadomo, z klasą ale bez cudów bo wciąż jestem uczniem(niedługo miejmy nadzieje studentem informatyki) i nie mogę poświęcić całego swojego czasu na programowanie.

Troche o tym co potrafię:

-> php (oop) (nie umiem określić swojego "stopnia zaawansowania" ale programuje w miarę regularnie od 4 lat w tym języku, z początku z czystej przyjemności jako hobby od niedawna staram się z tego coś dorobić)

-> jquery api (niedawno zacząłem zabawe ale na strony firmowe powinno wystarczyć, jakieś eleganckie przejścia bez bajerowania)

-> html (to chyba oczywiste, bez tego ani rusz)

Co do ceny to się na pewno dogadamy.

Skoro doczytałeś do końca to prawdopodobnie się bardzo nudzisz (w pracy?) albo jesteś zainteresowany współpracą. Jeżeli to drugie to proszę skontaktuj się ze mną używając opcji "prywatna wiadomość".

 

Pozdrawiam i liczę na to że nikt mnie z błotem nie zmiesza (bo gówniarz się pcha do branży :D).

Jarosław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo eleganckie te strony, właśnie kogoś takiego szukałem. Zobaczymy czy będzie zainteresowany.

Jednakże oferta wciąż aktualna dopóki nie napisze że jest inaczej ;-)

@mSurf.eu

Bardzo dziękuje za podrzucenie kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×