Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
146657

Poszukuję stabilnego hostingu

Polecane posty

Witam,

 

poszukuję hostingu do obsługi:

 

- prosta strona oparta na php z podpiętymi dwomiema domenami (wg statystyk googla max 250 odwiedzin dziennie)

- forum oparte na phpBB 3 (z galerią i czatem) w chwili obecnej, po 5 latach, 50 tyś postów 1000 userów z tego aktywnych może 15-20% (wg statystyk googla max 800 odwiedzin dziennie)

- 3 niezawodne skrzynki meilowe z obsługą z poziomu www

 

Aktualnie łączny roczny transfer generowany przez powyższe to około 700GB; pow. dyskowa ok 3,5GB, główna baza forum ok. 180MB + 2 małe dodatkowe po kilka, kilkanaście MB ; na serwerze tylko tekst/zdjęcia, bez multimediów/programów itp.

 

Domenę forum mam opłaconą do listopada b.r. opłata za dwie domeny strony i obecny hosting konczy się na początku lutego.

 

Aktualnie mam 4GB na www co jest zdecydowanie zbyt małą przestrzenią, dodatkowo co jakiś czas muszę wrzucić na serwer kilka-kilkanaście zdjęć w dużej rozdzielczości 30-50MB/szt.

 

Czy można prosić o wskazówki gdzie i jakiej oferty szukać? z tym że 500zł brutto za server i jedną domenę to max górna granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu - nie wiem czego dotyczy tekst "Użytkownik nie zgadza się na otrzymywanie ofert od firm." nie wstawiałem go, a chętnie zapoznam się z ofertą.

 

Forum / strony o tematyce turystyczno-regionalnej, zero treści nielegalnych czy z pogranicza prawa, na forum brak hord nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UŻYTKOWNIK WYRAZIL ZGODĘ NA PRZEDSTAWIANIE OFERT W POWYŻSZYM POŚCIE :-)

 

Witaj,

 

w trakcie zakładania tematu należy zaznaczyć opcję, że wyrażasz zgodę na umieszczanie ofert przez firmy.

 

Jak rozumiem chcesz przenieść domenę i hosting do jednej firmy? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to zapraszam do Webh.pl, a na pewno będziesz zadowolony.

 

Moja propozycja:

Pakiet PREMIUM

12GB miejsca

92GB transferu miesięcznie

bazy danych, e-maile bez limitu

Jedna domena z rozszerzeniem .pl .com .net bądź regionalna w cenie konta (odnowienie również więc można przenieść domenę).

 

Opłata roczna 350zł brutto

 

Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o markowy sprzęt zlokalizowany w Łódzkiej serwerowni. Webh.pl świadczy swoje usługi nieprzerwanie od 2007r.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I znowu nie widzi ktoś tego przycisku, ja też go nigdy nie widziałem.... coś lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź naszą ofertę -http://castpol.pl smile.png Stoi u nas większe forum od Twojego i właściciel jest jak najbardziej zadowolony.

Posiadamy własne DataCenter w Tucholi, a bazy danych stawiane są na dyskach SSD co wpływa korzystnie na wydajność.

 

Jeśli będzie Ci za mało miejsca, skontaktuj się na bok@castpol.pl to ustalimy coś indywidualnego :)

 

Ewentualnie sprawdź naszą ofertę VPS niezarządzanych oraz zarządzanych, jeśli nie masz pojęcia o administracji.

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×