Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz232

[Kupię] Najtańszy kimsufi 2G z okresem paru dni do konca

Polecane posty

Chce kupić jak w temacie 2G, dlaczego na tak krotko ? Posiadam 2 VPSy ale chce się przenieść na dedyka i żeby nie płacić parędziesiąt zł chciałem kupić taniej na parę dni czy mi się opłaca czy nie smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto poprosić w innym dziale o pomoc? Opisać swoje serwery VPS (parametry) i co na nich trzymasz itp.

Kimsufi 2G można dostać z różnym procesorem od Celerona 1.2ghz (klekot), po 2.66. Oczywiście, że jak Ci ktoś sprzeda 2G z Celkiem 1.2 na pokładzie, to ni będziesz chciał zmieniać dotychczasowych serwerów na dedyka :) Ja miałem 3 takie serwery z różnymi procesorami

Celeron 1.2, (chyba też) Celeron 1.6 i Inte E2180 2.00ghz :)

Kiedyś ktoś sprzedawał takie serwer z procesorem 2.66 (ale już nie pamiętam jakim) wiem tyle, że był dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je nawet z e5200 :) ale czytałem ze chyba najczęściej trafiany procek to atom, no i jednak wolał bym dostać takiego dedyka w ręce :) Jeżeli nie znajdzie się oferta to trudno kupie 2G najwyżej jak będzie słaby procek to co miesiąc będę zmieniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto poprosić w innym dziale o pomoc? Opisać swoje serwery VPS (parametry) i co na nich trzymasz itp.

Kimsufi 2G można dostać z różnym procesorem od Celerona 1.2ghz (klekot), po 2.66. Oczywiście, że jak Ci ktoś sprzeda 2G z Celkiem 1.2 na pokładzie, to ni będziesz chciał zmieniać dotychczasowych serwerów na dedyka smile.png Ja miałem 3 takie serwery z różnymi procesorami

Celeron 1.2, (chyba też) Celeron 1.6 i Inte E2180 2.00ghz smile.png

Kiedyś ktoś sprzedawał takie serwer z procesorem 2.66 (ale już nie pamiętam jakim) wiem tyle, że był dobry tongue.png

 

2.66 celek wcale nie jest wydajniejszy od 1.2, m.in ma mniejszą ilość cache.

 

W 2G możesz różnie z procesorami trafić. Miałem właściwie chyba prawie wszystkie, od AMD po intele e5300(tak, to ja go sprzedawałem ostatnio)

 

Jakbyś potrzebował jakiegoś serwera do tych testów, to pisz, mam ich ze 100, co kilka dni jakiś może się zwolnić, więc pisz gg 1419796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy sprzedaje Kimsufi z 2g ram ale za pozno by się z nim skontaktować. Miał e2160 i oddałby za 100zł bo mi proponował tydzień temu. Wiem że ma zapłacone do końca lutego coś 150zł licząc co zostało a ze gdzieś dostał na test quada i 8gb ram pod VPSy za półdarmo na miesiąc więc tego sprzedaje bo zastanawia się na kupnem.

 

Napisz mi na PW jak chcesz a ja z nim skontaktuję się i dam znać.

 

Ten celek 1,2 i 2gb ram pociągnie dość sporo wbrew pozorom jak się wszytko dobrze zoptymalizuje.

 

Sam mam w domku swój serwer na płycie intela z atomem n270, 2gb ram i sporo ciągnie, działa jako router, AP WIFI, poczta, www, faktury online z bazą, nawet sobie serwer plików z 2x sata raid 1TB postawiłem i nie zauważyłem by coś się cięło a na łączu UPC za 80zł. Poza tym te kimsufi jak ma być celek to on ma dużo mniejszą wydajność niz taki atom a te nowe atomy d525 to już są wypasione do nawet takich celów jak serwerki a prądu mało ciągnie więc ideał jak na domowy serwer. D525 ma 2 fizyczne rdzenie i dodatkowo 2 emulowanie w HT czyli taki mały Quadzik więc wydajność do mojego atoma jest powiedzmy 2 razy większa. Ja poluję na nowe płyty z Atomem D2700 2 x 2,13 +HT i mają lepszą wydajność niż jakiś byle jaki C2D a tylko 10Watt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×