Skocz do zawartości
IMSgroup

serwer dedykowany do 1000 zł 100Mbit/1Gbps

Polecane posty

Witam!

 

poszukuję serwera dedykowanego na potrzeby serwisu pośredniczącego przy dystrybucji plików między file hostingami a użytkownikiami. Wymagania:

 

serwer 1 Gbps z limitem 100TB lub w ostateczności 100Mbps bez limitu.

Przewidywane miesięcznie zużycie transferu w granicach 50-60TB.

 

Serwer będzie używany również do usługi pseudostreamingu, dlatego mile widziane jakiś mocny Intelek i conajmniej 16gb ddr3.

 

Czy ktoś może polecić coś odpowiedniego?

 

Dotychczas z pośród ofert które brałem pod uwagę jakoś żadna nie przekonuje:

 

Hetzner - niekorzystne, drogie rozliczanie trafficu

Server4you - szeroka oferta serwerów 100Mbit/1Gbit jednak bardzo słaby setup

OVH - niestety blokowany przez większośc FH

 

Najkorzystniejsza wydaje sie być oferta Leaseweb, jednak po przeczytaniu kilku topiców, m.in na WHT na temat cyrków z supportem jakoś zwątpiłem..unsure.png

 

http://www.leaseweb.com/en/dedicated-servers/100-tb-servers

 

100TB - M - USA 199usd +80usd za 16GB DDR3

 

 

Bardzo prosiłbym o zaproponowanie czegoś w zbliżonej cenie, zależy mi rownież na tym aby zapewnić możliwie największej ilości userom jak najbardziej optymalną prędkość pobierania, na co w tym przypadku zwrócić uwagę? Jeżeli coś pominąłem, bede wdzięczny za uwagi. Proszę o oferty.

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HostEurope.de - rurka 1Gbits, gwarantowane dostępne pasmo na poziomie 500Mbits, jednak w przypadku dużego obciążenia przez pewien okres zastrzegają sobie możliwość przycięcia rurki do 100Mbits.

 

Nawet do najtańszego serwera możesz dokupić dodatkowy ram do wielkości 16GB za 36 euro miesięcznie.

Markowe serwery, dobre łącza i sprawny support.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapoznałem się z ich ofertą i wydaje sie być bardzo konkurencyjna, dodatkowe 36 euro to również bardzo niewiele.

Nie mogę doszukać się informacji na temat limitów transferu, czy sa tam sztywno narzucone limity czy jedynym limitem jest wspomniana przepustowośc 500Mbits?

 

Czytałem o tym, ze w przypadku Hosteurope konieczna jest weryfikacja tożsamości poprzed kod wysyłany pocztą tradycyjną co oznacza około 2 tygodnie oczekiwania na aktywację serwera. Czy to tyczy sie wszystkich zamówień bez względu na formę płatności? Czy można to jakoś ominąć i przyspieszyć realizację zamówienia?

 

Dziękuję,

Michał

Edytowano przez IMSgroup (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100TB.eu rownież bardzo ciekawa, bo serwerki hostowane w Leaseweb, no i fakturka vat również nie bez znaczenia smile.png

a ciekawe jak z supportem, czy to oznacza, że muszę pierw kontaktować się z wlaścicielem 100tb czyli polska firmą Dediserv a następni oni muszą interweniować w LW? Przeraża mnie perspektywa tygodniowego oczekiwania na odpowiedź z BOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100TB.eu rownież bardzo ciekawa, bo serwerki hostowane w Leaseweb, no i fakturka vat również nie bez znaczenia smile.png

a ciekawe jak z supportem, czy to oznacza, że muszę pierw kontaktować się z wlaścicielem 100tb czyli polska firmą Dediserv a następni oni muszą interweniować w LW? Przeraża mnie perspektywa tygodniowego oczekiwania na odpowiedź z BOK

 

Wszystko robisz przez 100tb, aktywacja tego samego dnia. Chyba ze jest to jakaś specjalna maszyna. Support po polsku. Zamawiasz płacisz i tyle. Wyślij zapytania bo czasem jest jakaś maszyna której nie ma na spisie. Uprzedzam że czasem trzeba czekać na odpowiedź. Co do suppportu - odpowiedzi szybko i konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do weryfikacji listownej w HE jest one przeprowadzana listownie jednorazowo, jak już będziesz miał jedną usługę u nich, to każdy kolejny serwer dostawią Ci bez potwierdzenia listownego, natomiast ja sam czekałem jakieś 3 dni na list od nich z Niemiec :) A serwer został postawiony w trakcie oczekiwania na list, także po wpisaniu kodu od razu był dostęp :)

 

A tutaj masz info o tym nieograniczonym transferze w HE:

http://www.hosteurope.de/content/Traffic-Flatrate

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Filehosty z tego co wiem nie blokują ruchu przychodzącego z OVH (czyli pliki z serwera OVH można wgrywać)

 

A co z tego jak on potrzebuje serwera który będzie działał na odwrót niż ty napisałeś? Czyli będzie pobierał z filehostów...

 

 

aby zapewnić możliwie największej ilości userom jak najbardziej optymalną prędkość pobierania,
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tego jak on potrzebuje serwera który będzie działał na odwrót niż ty napisałeś? Czyli będzie pobierał z filehostów...

 

 

 

Witam!

 

poszukuję serwera dedykowanego na potrzeby serwisu pośredniczącego przy dystrybucji plików między file hostingami a użytkownikiami. Wymagania:

 

serwer 1 Gbps z limitem 100TB lub w ostateczności 100Mbps bez limitu.

Przewidywane miesięcznie zużycie transferu w granicach 50-60TB.

 

Serwer będzie używany również do usługi pseudostreamingu, dlatego mile widziane jakiś mocny Intelek i conajmniej 16gb ddr3.

 

Czy ktoś może polecić coś odpowiedniego?

 

Dotychczas z pośród ofert które brałem pod uwagę jakoś żadna nie przekonuje:

 

Hetzner - niekorzystne, drogie rozliczanie trafficu

Server4you - szeroka oferta serwerów 100Mbit/1Gbit jednak bardzo słaby setup

OVH - niestety blokowany przez większośc FH

 

Najkorzystniejsza wydaje sie być oferta Leaseweb, jednak po przeczytaniu kilku topiców, m.in na WHT na temat cyrków z supportem jakoś zwątpiłem..unsure.png

 

http://www.leaseweb..../100-tb-servers

 

100TB - M - USA 199usd +80usd za 16GB DDR3

 

 

 

 

Bardzo prosiłbym o zaproponowanie czegoś w zbliżonej cenie, zależy mi rownież na tym aby zapewnić możliwie największej ilości userom jak najbardziej optymalną prędkość pobierania, na co w tym przypadku zwrócić uwagę? Jeżeli coś pominąłem, bede wdzięczny za uwagi. Proszę o oferty.

 

Pozdrawiam,

Michał

 

 

Zapraszamy do kontaktu sprzedaz@superhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do kontaktu sprzedaz@superhost.pl

 

Jeżeli w cenie 1000 zł macie ofertę 1 GBPS z dowolnym serwerem bez limitu to również poproszę ofertę na PM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×