Skocz do zawartości
danio1021

VPS pod średnio-mały serwis i forum :)

Polecane posty

Witam,

rozglądam się za VPSem pod hosting portalu na wordpressie oraz forum, a jako, że współdzielony hosting zaczyna się dławić chciałbym przejść na VPS (również w celu nauki obsługi linuksa - jedyna moja styczność z nim to instalacja, naprawa Xów i zmuszenie do działania drugiej karty w lapku, ale to wszystko z poradników, więc nie jestem zaawansowanym użytkownikiem, jednakże szybko się uczę wink.png) No ale wracając do tematu. Mamy średnio 1000-1500 wizyt dziennie (jeśli dobrze rozumiem Daily Visits w WebAlizerze), a maksymalne zużycie łącza to 20gb. Obecnie płacę 13 zł/miesiąc za hosting, więc fajnie byłoby zmieścić się w około 25 złwink.png (nie zarabiamy wcale na reklamach - serwis jest non-profit i raczej tak zostanie, ale jeśli jakaś firma chciałaby dać nam jakiś fajny rabat to oczywiście umieścimy jakiś banner)

 

Za takie pieniądze z tego co widziałem, nie ma nawet co liczyć na Direct Admin, a jest to jedyny panel na jakim pracowałem dotąd, więc chciałbym, żeby już tam było coś podobnego, lub byście mi coś takiego polecili łatwego w instalacji i obsłudze (tak jak pisałem, linuksa się nie boję - brakuje mi tylko trochę wiedzy, ale to chyba nie problem ją zdobyć tym bardziej jeśli studiuje się coś zwanego informatyką ^^)

 

Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź smile.png

 

Pozdrawiam smile.png

Edytowano przez danio1021 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

logo.png

Zapraszam do naszej oferty serwerów VPS Basic: http://www.mzone-net...index.php?d=vps

 

Ze swej strony polecam najtańszy pakiet Basic czyli VPS10H za 20 złotych miesięcznie.

Z darmowych paneli polecam ISPConfig, serwer posiada także bezpłatną aplikację do zarządzania serwerem www Kloxo.

 

Dlaczego warto wybrać Mzone?:

  • Serwery VPS w Niemczech - niski ping dla osób z Polski
  • Mocne i nie przeciążone serwery - prawdziwy system monitoringu (nie na zasadzie chybił trafił)
  • Prawdziwy support 24/7, średnia odpowiedź na zgłoszenie w godzinach pracy BOK to 10-15 minut
  • Miła i pomocna obsługa
  • Stabilna firma ponad 5 lat na rynku hostingowym
  • Darmowy dostęp do serwera DNS dla naszych klientów (bez konieczności stawiania BIND na VPS)

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×