Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
peres.pro

az.pl i kod authinfo

Polecane posty

Witam,

orientuje się może ktoś czy az.pl wydaje bez zgrzytów kod authinfo jeżeli się zarejestrowało domene pl za darmo ?

Bo gdzieś na forum czytałem że rejestrator ma obowiązek nawet przy promocji wydać kod authinfo.

Edytowano przez lanceq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glanpolnet nie byłbym taki pewny ; )

Może być pewny. W AZ kody dostępne są nawet dla domen kupionych na promocji. Nikt nie robi żadnych problemów i nie wystawia żadnych dodatkowych faktur po przeniesieniu. Transfer przebiega bez problemu.

Co do samego pytania gdzie to znaleźć. Teraz już nie mam tam żadnej domeny, ale z tego co pamiętam, to wchodzisz w "listę domen ...", tam wyświetla Ci się domena i masz różne opcje w wierszu, w którym masz nazwę domeny. Wchodzisz w szczegóły i albo kod jest widoczny od razu w tabelce albo trzeba jeszcze kliknąć któryś z przycisków na dole (z tego co pamiętam).

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod Auth info jest zawsze dostępny. Klikasz na nazwę domeny i pokazuję Ci się tabelka z wierszem "auth".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wood chodziło mi o to, że szybciej mu odpiszą niż tu na forum znajdzie odpowiedź.

 

Może i jest na liście - też o tym słyszałem, ale ja nawiązywałem do lipnego kontaktu z BOK AZ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wood chodziło mi o to, że szybciej mu odpiszą niż tu na forum znajdzie odpowiedź.

 

Może i jest na liście - też o tym słyszałem, ale ja nawiązywałem do lipnego kontaktu z BOK AZ... heh

A przepraszam moje niedopatrzenie. A co do lipnego kontaktu to prawda. Czasami można odnieść wrażenie, że konsultant w ogóle nie wie o czym się do niego mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×