Skocz do zawartości
dom

Współpraca z firmą oferującą serwery VPS

Polecane posty

Czytając Twoje prosty odnosze wrażenie niezłej arogancji w stosunku do innych, wszyscy wiedzą o co chodzi, a Ty się upierasz, aby to upiększyć. Bez względu na to jak to nazwiemy i tak chodzi o to, aby ktoś włożył swoje pieniądze lub środki trwałe na Twój business.

 

Wątpię aby ktokolwiek chciał z Tobą podejmować "współpracę".

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj na forum jest grupa ludzi uważających się za ekspertów, jak widać ludzie którzy są poważni rozmawiają ze mną prywatnie, ci drudzy, którzy nieco wynoszą się ponad wszystkich wolą dyskutować zamiast zapoznać się z ofertą. Widocznie nie macie nic do zaoferowania, boicie się współpracy oraz podążania do przodu, mam na myśli rozwoju swojej działalności.

Szkoda, że taka banda "ekspertów" przesiaduje tutaj na forum, nie potrafią zrozumieć prostych pojęć, pojęć, które użytkownicy z mniejszym stażem świetnie rozumieją i przytaczają je wam. Widocznie tak proste pojęcia dla "ekspertów" są obce, a język polski nie stoi na wysokim poziomie.

Nie będę dyskutował już na temat tego czy współpraca to sponsoring. Określiłem się jasno i klarownie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisząc takim tonem zapomnij że ktokolwiek poważny się zainteresuje jakąkolwiek współpracą z Tobą,

przychodzisz na forum po kase, nie piszesz żadnych konkretów i się dziwisz że nikt nie chce się zagłębiać w temat?

większość osób tutaj setki razy przerabiało różnej maści hiper pomysły, zwłaszcza z super branży zwanej e-sport

i nie ma czasu i ochoty na jakieś dopytywania o co chodzi.

co dzień muszę podobnie jak inni czytać różne maile z pomysłami współpracy, sponsoringu itp. więc myślisz że jeszcze miał bym ochotę pisać do jaśnie Pana aby mi przedstawił cóż to za cudowny plan współpracy ma mi do zaoferowania ?

chyba żartujesz sobie, może na jakimś forum łonetu to byś dostał kupę maili (z przewagę kupy) ale nie tu.

 

zresztą, jak zauważyłeś juz jakiś czas szukasz i nie znalazłeś, więc moja rada: szukaj na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce by firma zasponsorowala mu serwer VPS niech go kupi w firmie na powiedzmy 3-6 miesięcy - koszt to około 100-200 zl, czyli nie majątek jak chce się zaczac mega wypasiony projekt.

Przez ten czas projekt ruszy i zacznie się powoli spłacać (lub upadnie).

 

Łatwiej dostać maszyne za darmo, czy nawet za grosze jak sie wychodzi do inwestora z czymś co już istnieje i widac tego efekty.

 

Codziennie dostajemy prośbe o conajmniej kilka VPS-ów i w większości są to projekty które mają dopiero powstać albo fora/klany CS-a.

Firma to nie fundacja dobroczynna która za darmo wyłoży maszynę bo ktoś ma dobry pomysł. 3-4 dni by wystarczyły by zapełnić serwer pod same tylko sponsorowane VPS-y, a przecież z czegoś trzeba to wszystko opłacać.

 

Spojrzałem sobie nawet teraz na konta shared , które zasponsorowaliśmy też pod takie ciekawe projekty. Większośc potrzebowała dziesiątek GB pojemności i TB transferu. Połowa z tych kont ma obecnie, czyli w połowie miesiąca wartości 0.0......

 

Skoro wymagacie od Firm dajcie coś od siebie - tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dajemy i wszystko jest przedstawione w opisie, który wysyłam zainteresowanym. Już wspomniałem wcześniej czemu oficjalnie nie wysyłam maili do firm, nie lubię się powtarzać, zapraszam parę postów wyżej.

Kolejna kwestia to taka, że aktualnie są prowadzone rozmowy z poważną firmą, która jest zainteresowana współpracą, dodam, że nie jest to żadna branża typu zwana e-sport.

Wszelakie informacje dla zainteresowanych są wysyłane, rozmowy prowadzone i tyle co mam do powiedzenia. Czemu nie chcę opisać projektu.. To również opisałem parę postów wcześniej, ale wiem, że lenistwo nie pozwala na czytanie wszystkich postów :) Nie będę pisał jeszcze raz tego wszystkiego, jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do lektury parę postów wyżej.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wytłumacze wam jak dzieciom .

1. Sponsoring - O sponsoriungu będziecie mówić wtedy , gdy wyciągniecie pieniądze z własnej kieszeni np. zapłacicie okreslonym dzieciom za ferie i nie będziecie oczekiwac niczego w zamian , o taki odruch serca smile.png

2. Współpraca , czyli coś za coś . On oczekuje serwera lub serwerów ,a w zamian cos oferuje np. późniejszy podział zysków . Firma hostingowa ,która wejdzie w taki układ zwyczajnie w świecie zainwestuje własne pieniądze .

Reasumując , to co proponuje "DOM" to współpraca ,a firma która zaoferuje własne serwery to inwestor . . . .

 

Jezeli pomysł jest autentycznie dobry , to jak znam życie zostanie on zrealizowany indywidualnie przez firmę ,która otrzyma dokładny opis tego projektu .

Co może zaoferować projekt, który jeszcze nie wystartował ? Jeszcze kolega życzy sobie do tego x'y. Może dlatego, że się nie zna i będzie tylko zasypywał firmę pytaniami, oczekiwał pomocy etc.

 

Najlepsze jest to, że kolega czeka, aż jakaś firma się z niem skontaktuje :D Żadna firma nie będzie się ciebie prosić o to, by zasponsorować ci serwer. Dopóki nie wyjaśnisz, co oferujesz w zamian to dla każdego czytelnika będzie to sponsoring .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej ten hiper super projekt uruchomić na własnym serwerze VPS (jak poważny projekt to masz jakiś budżet chyba?), wszystko ładnie przygotować, pokazać go firmom i potem starać się o tą ew. "współpracę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt non-profit, określa jasno warunki współpracy oraz oferujemy coś w ramach współpracy.

Z zainteresowanymi są prowadzone już rozmowy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrobinę się dziwię że pragniesz nawiązać jakąś formę współpracy korzystając z tego forum, którego poziom wielu użytkowników jest poniżej krytyki. W wielu przypadkach możesz się spodziewać wypowiedzi od osób nie mających żadnego sukcesu na swoim koncie. Praktycznie podziwiam Ciebie że znosisz "przybijane gwoździe". Bardzo często jest tak że plan, projekt zanim zostaje wdrożony przechodzi przez typowo polskie piekło. Dla przykładu - jest firma posiadająca dobrą renomę nie związaną z hostingiem. Płaci spore podatki. Rozpoczyna inwestycję związaną z usługami hostingowymi. Rozdaje na sześć miesięcy usługi za darmo. Po ukończeniu tego okresu kwota za usługę wynosi dokładnie tyle ile średnia cena podobnych usług. Wyobraź sobie teraz co będzie się działo w dziale: Opinie o firmach hostingowych i ile będzie tam wypowiedzi od jedno-postowców. Moja skromna rada nie pisz na temat biznesu na forum tylko bezpośrednio zadzwoń do firmy i podeślij dokumenty związane z projektem. Ominie Ciebie niepotrzebny szum i znacznie szybciej wystartujesz z planowanym biznesem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toma, rozumiem, lecz opisałem wyżej czemu piszę o tym teraz tutaj a nie zgłaszam się oficjalnie do firm.

Jednym z głównych powodów jest to, że nie posiadam jeszcze stworzonych papierów firmowych a nie chcę się bez tego pokazywać odpowiednim firmom, strona jeszcze jest w trakcie budowy a dokładnie już jest na ukończeniu, testy są już przeprowadzane. W przypadku gdybym oficjalnie rozmawiał z odpowiednią firmą i oficjalnie przedstawiał ofertę poczekałbym aż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Tutaj napisałem, gdyż myślałem, że właśnie na takim forum można nieco luźniej przedstawić ofertę i porozmawiać, tak też z niektórymi użytkownikami postąpiłem i odbyłem parę ciekawych konwersacji, aktualnie wszystko jest na dobrej drodze.

 

Zgadzam się z pierwszym zdaniem twojego postu w zupełności, właściwie z drugim również, większość potrafi tylko głośno szczekać nie mając o wielu rzeczach pojęcia. Odbiegliśmy chyba dosyć od tematu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przedstawił choć troszeczkę swój projekt na forum to czytelnicy mieliby do Ciebie inne podejście. Myślisz, że firmy hostingowe nie mają nic do roboty, tylko pisać do kogoś, kto nawet nie potrafi się przedstawić na forum ?

Nie napisałeś nic konkretnego, nawet czego oczekujesz od firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę. Dlatego nie dziw się, że większość czytelników WHT tak to odbiera ;) Mimo wszytko powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można usunąć twój post oraz wszelkie twoje posty w tym temacie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@dom, mniej chamstwa w państwie jeżeli chodzi o twoje wypowiedzi, więcej pokory i szacunku do rozmówców i więcej szacunku ogólnie. Bo nazywanie osoby znające się na rzeczy bandą ekspertów powoduje że jesteś traktowany na forum i postrzegany jak pewien inżynier. Nie rób sobie za wrogów wszystkich którzy chcą ci wytłumaczyć co jest czym i dlaczego bo w efekcie nikt ci nie pomoże bo nikt nie będzie sobie zakrzątał twoją personą głowy bo i po co.

 

Jeżeli jesteś taki mądry i przeszkadza ci w/w banda ekspertów jak ich nazwałeś to po jaką cholerę tutaj przyłazisz i wylewasz nam swoje problemy publicznie, przecież ty wiesz wszystko najlepiej. Do piet ci normalnie kude nie dorastamy o wielki mistrzu...

 

Ten temat zmierza donikąd, jedynie co tu może być to awantura tej złej bandy ekspertów :) z wszechwiedzącym co wie wszystko najlepiej i chce jeszcze innych pouczać. Zamknijcie go w czort, WHT to poważne forum, będziemy chcieli poczytać pomyje to wejdziemy na pudelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można usunąć twój post oraz wszelkie twoje posty w tym temacie.

Pozdrawiam.

 

Właśnie kopiesz pod sobą dołki, twierdzą że sensowne posty porządnego użytkownika są bez użyteczne, tym bardziej że mówisz o osobie która jest szanowana na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel_15, myślę, że to i "eksperci" powinni mieć więcej pokory do pomysłów i projektów. Jeżeli tak bardzo wam wszystkim mój temat przeszkadza oraz to, że właśnie ja proszę o kontakt , a zarazem to, że nie podałem wam na tacy co to ma być to nie jest powód aby nie mieć szacunku do mnie i mojego projektu i nazywać go kolejną zabawką.

Przeszkadza mi zachowanie niektórych użytkowników, nie jesteś zainteresowany więc nie pisz. Nie znasz projektu więc nie określaj go źle a najważniejsze nie znając postanowień współpracy nie określaj czegoś sponsoringiem, co w waszym mniemaniu znaczy dawanie serwerów/przedmiotów za darmo.

Zmierza donikąd, stali użytkownicy pokazali, że znają się na "wszystkim" co w większości ich ośmieszyło. Ośmieszyła ich choćby znajomość podstawowych pojęć. Na aktualnym etapie nie musiałbym szukać firmy hostingowej do współpracy, poradziłbym sobie sam w tej kwestii ale chcę już teraz łapać kontakt z odpowiednią firmą aby była przy projekcie od początku, aby nikt nie poczuł się oszukany.

Być może i poważne forum, choć po tym co napisał użytkownik "Toma" ciężko to określić, jeżeli ludzie o tak niskiej ilości postów określają to miejsce takim a nie innym. Może to wina niektórych użytkowników jedynie? Nie mam pojęcia :)

Zauważyłem, że zawsze jest nagonka na nowych i wywyższanie się, czego to niektórzy nie widzą..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A ja się z Panem pozwolę nie zgodzić :)

 

Na forum już było tyle projektów i przy okazji wałków że każdy tutaj ma podejście takie a nie inne. Oczywiście w żadnym stopniu nie twierdzę że twoje projekty/ pomysły to wałki do robienia ludzi w balona, ale życie nas nauczyło ostrożności. No i było tyle pomysłów co miały przynieść miljony rubli i wychodziło to co zwykle, czyli nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię, że ty tak twierdzisz, przeczytaj parę tematów wcześniej i to było skierowane również do tych osób.

 

Nie będę już pisał na ten temat, wyjaśniłem swoje, parę dłuższych postów napisałem i tyle. Myślę, że swoją osobę bardzo dobrze wybroniłem i okazałem, że niektórzy się bardzo mylą. Koniec.

 

P.S. mój projekt jest non-profit, o czym też wcześniej wspomniałem, więc raczej milionów nie przyniesie ale inny korzyści tak.

P.S2. Paweł kiedyś się umówimy w Sopocie/Gdyni i przedstawię ci na żywo mój projekt gdy już będzie w pełni gotowy i sam powiesz co o nim sądzisz :)

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×