Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

PrestaShop a moduły

Polecane posty

Szukam programisty do napisania dwóch modułów pod sklep w prestashop lub pomocy w ich odnalezieniu

moduły:

 

 

1 Moduł umożliwiający wybranie grupy produktów ( możliwość wyszukiwania np. długopisy lub art. świąteczne itd.) ·i zmiana ceny wszystkich o dany procent lub kwotę - wpisując procent lub kwotę w odpowiednie okienko, po zaakceptowaniu cena zmieniała się we wszystkich wybranych artykułach.

 

2 moduł ułatwiający zmianę lub dopisanie artykułu do grupy produktów. Np. art. należy do grupy torby, ale również powinien należeć do torby na laptop lub aktówki. ·Z rozwijanej listy wybierałem, do jakich grup ma należeć i akceptowałem.

 

Znajomy programista stwierdził, że oba moduły są już wbudowane w preste, lecz nie wiem gdzie tego szukać, Jeśli takich modułów niema to nie pozostaje mi nic innego jak zlecić to osobie aby napisała dla mnie takie moduły co do ceny każdy programista ceni się inaczej .Proszę o pomoc lub o kontakt PW, mailowy biuro@freecast.pl

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi punkt znajduje się w preście - przy edycji przedmiotu jest lista kategorii po prostu zaznacz do których ma należeć produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×