Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Neespa

Domena *.pl

Polecane posty

Gość bigsmok

Tutaj nie zamówisz ;) a raczej mało firm oferuje sprzedaz domen .pl za SmS-a co najwyżej poprzez doładowanie skarbonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie rozumiem, dzieci i młodzież która chce płacić za pomocą sms ! czy ja wiem czy to takie wygodne, na ich miejscu wolałbym iść na pocztę polską i normalnie standardowo przelać należność na konto firmy, niż płacić 2 razy tyle sms'em.

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Jak ja nie rozumiem, dzieci i młodzież która chce płacić za pomocą sms ! czy ja wiem czy to takie wygodne, na ich miejscu wolałbym iść na pocztę polską i normalnie standardowo przelać należność na konto firmy, niż płacić 2 razy tyle sms'em.

 

Pozdrawiam

NetMat

Rodzice doładowują konto na telefonie, a nie dają do ręki, to jak mają wysłać :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam hekko.pl, biznes-host.pl a nawet wspomniany tutaj proserwer.pl.

 

Jeżeli chcesz zaoszczędzić sobie problemów to uciekaj od uphost.pl

Totalny brak profesjonalizmu. Klientów mają w poszanowaniu a ich serwery są ciągle atakowane przez hackerów.

Na każde Twoje pytania inżynier Miodek odpowiada w takim języku, że nic z tego nie zrozumiesz.

 

Przykładowe odpowiedzi :

 

Włamanie w nocy przed wykonywaniem backupów automatycznie i dlatego nie mieliśmy Pana plików.

 

witamy.

czekamy na dodanie naszego ip do api hrd i cos sie ociagają... a nie chcemy robic tego recznie bo sie poplacze system ich z naszym pozniej... ehh... no nic nie proadze...

 

Poczytaj sobie :

 

Problemy w firmie uphost.pl z aktywacją domeny - co jest śmieszne.

http://www.webhostin...e-na-aktywacje/

 

Problemy w firmie uphost.pl z licznymi atakami hackerów na serwery. Oczywiście administracja uważa, że nic takiego nie miało miejsce.

http://www.webhostin...__fromsearch__1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wziąć 10-20 złotych od mamy i zapłacić na poczcie, domeny nie odnowisz raczej poprzez SMS, a jeśli już będzie to 2 droższe niż na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Raczej nie, większość rejestratorów już zaprzestało takie praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hekko i u nas (biznes-host.pl) nie musisz, tyle że w najlepszym przypadku domena będzie przez miesiąc po wygaśnięciu niedostępna (2 tygodnie jest w standardzie i później na 2 tygodnie ją łapią boty).

 

Jeśli nie chcesz jej odnawiać to leć najniższym kosztem ,czyli az.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×