Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

pnth.net zamkniete ?

Polecane posty

Witam,

 

Ktos mi dzisiaj powiedział że pnth.net sobie zamkneli, usuneli konta userow, z wielką łaską oddają dane, itp. Chciałbym zapytać czy to tylko pogłoski, czy jednak moje proroctwa dot. tego dostawcy weszły w życie ? Bo z tego co widze to ich domena prowadzi do linuxPL...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

hmm pnth.net z tego co sie orietuje to hosting z serveradmin.pl i linuxpl.com ...

Czyli ta sama firma :)

Ale ciekawe :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pnth.net z tego co sie orietuje to hosting z serveradmin.pl i linuxpl.com ...

Czyli ta sama firma :)

Ale ciekawe :roll:

 

z tego co się orientuję to ktoś kupił z www.serveradmin.pl dedyka (chyba Pigmej ale mogę sie mylić) i zalozyl hosting. Chyba serveradmin.pl tylko administrowali tym serwerem.

 

ednet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PNTH.net linuxpl.com i serveradmin.pl to była i jest ta sama firma.

 

Jednak ostatnio nastąppiły zmiany:

Ja musiałem zrezygnować z prowadzenia PNTH.net (z powodów osobistych)więc logicznym jest że PNTH.net kieruje teraz na linuxpl.com. Także jescze raz PNTH.net było w pewnym sensie marką serveradmin.pl. Kiedy ja zrezygnowałem zdecydowano wchłonąć PNTH.net do linuxpl.com, rzecz jasna klienci nadal mogą kożystać ze swoich kont w domenia PNTH.net i 200.pl.

 

Usunięte zostały konta które nie były opłacone. Co do wydawania danych to myślę, że żadnych problemów nie ma z tym.

 

Także doopy pogłoski tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze pnth.net jako hosting jest = było warte uwagi było sporo zarzutow mimo tego trwało przy swoim , jednak jak widze skonczyło się El Dorado . Ważne jest , że klienci nie zostali na lodzie jak w przypadku innych wielkich upadków , pnth mialo swoje zaplecze w razie takiej sytuacji i to rowniez jest warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze temat sie wyczerpal. Jak ktos bedzie chcial dodac jakies cenne uwagi/informacje a nie bezsensowne komentarze prosze o PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×