Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thetox

Która karta jest wydajniejsza lepsza do gier?

Polecane posty

Devil, XFX Core też jest cichysmile.png

 

Co do autora, małe przypomnienie -> Nie podpinaj IBOXa "400W" którego jeszcze masz, żarówkę bałbym się do niego wpiąć

 

@edit

Różnica między GTS 512 a 1 GB duża nie jest, raczej nie warta dopłaty jeśli jest ona spora.

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devil, jednym z najlepszych opłacalnych modularnych zasilaczy jest Thermaltake Toughpower XT 675 W, jednak to wykracza poza możliwy budżet autora :P

 

No ale pora skończyć śmiecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam GTS450 mam ją i BF3 oraz MW3 śmigają na full detalach więc warto. Ja za swoją dałem 410zł w lokalnej hurtowni, dokładny model to Gigabyte Nvidia GeForce GTS 450.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Zakup zrobiony grafika dokładnie ta http://sklep.benchmark.pl/product/113150/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTS_450_Palit_1GB_DDR5_DVI_HDMI_PCI_E_.html

i zasilacz 450W http://img706.images.../dsc00226ej.jpg

battelfield3 działa na najwyższych czyli na ultra bez problemu smile.png i inne gry tez.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@kaszub, thetox - jak wy to robicie? Ja mam mocno kręconą 560kę TI a gram na high (ale 80FPS jest), na ultra potrafi przyciachnąć... Na 90% nie macie wszystkiego na full, bo kilka opcji jest totalnymi zarzynaczami dla sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

AceDude moze masz słabszego kompa od nas.

 

mam starszego kompa

2x 2.50ghz e5200 intel core procek

4gb ramu

i geforce 9500 gt 1024mb 128bit

 

Na tym zapomnieć można było grac w battelfield3 nawet na najniższych, ale przełożyłem, grafę geforce 9500 gt 1024mb 128bit puki nie kupiłem jeszcze dzis tej nowej, to grafe przełożyłem do nowego kompa i juz mozna było grać w battelfield3 na nowym kompie ale na najniższych bo grafa za słaba, pewnie działa to tak jak mamy słabą grafe a duzy procek i duzo ramu to pewnie w jakimś stopniu pomaga to karcie.

 

inne gry też chodzą na full a mam trochę najnowszych gier.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kaszub, thetox - jak wy to robicie? Ja mam mocno kręconą 560kę TI a gram na high (ale 80FPS jest), na ultra potrafi przyciachnąć... Na 90% nie macie wszystkiego na full, bo kilka opcji jest totalnymi zarzynaczami dla sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Pytam konkretnie o BF3. Mimo wszystko MW3 to ciągle podrasowywany silnik Q3... Mam I7 2600k, 8GB ram, 560Ti, a jednak FULL detale w BF3 to dla niego kłopocik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie na full bf3 działa i to nawet ładnie przy ostrych akcjach czasami zatnie ale to taki warp, nie lag sprzętowy więc jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze, specjalnie pisze z telefonu by życzyć udanego ogniska i fajerwerków z tym, co dowcipnie nazwałeś zasilaczem!

Prosisz o rady, a robisz po swojemu-ostrzegałem Cię przed czymś takim co kupiłeś na pw, chyba nawet przypominałem Ci o tym tu:)

 

Ręce opadają..ale jak spali Ci się komputer to może coś dotrze.

Twoje tezy na temat komputerów też są śmieszne:D po co próbujesz pisać o czymś, o czym pojęcia nie masz?

 

@czytający

Wybaczcie mój ton, ale inaczej do takich ludzi się nie da ;) wht czyta za dużo osób, jeszcze ktoś pójdzie w ślady tego Pana bądź uwierzy w jego dziwne tezy;)

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę straszyć autora tematu ale taki zasilacz nie jest zbyt dobry właśnie mam przed sobą starszy model który spaliłem niedawno.

model: take me 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co takiego złego w tym zasilaczu??

 

U mnie taki chodzi 4 lata, i wczoraj wymieniłem przy nim wiatrak bo dostał luzu i wył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

A co takiego złego w tym zasilaczu??

 

U mnie taki chodzi 4 lata, i wczoraj wymieniłem przy nim wiatrak bo dostał luzu i wył smile.png

 

Konstrukcja koszmarna. Brak PFC (jest tylko "coś" co ma udawać wygląd dławika z zewnątrz i podnosić wagę zasilacza o ~200%).

Reszta nie ma szans na stabilne napięcie przy obciążeniu. Oczywiście sam znam przypadki gdzie tego typu zasilacze działają po kilka lat.

To taka "ekonomiczna" wersja zasilaczy marki tracer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×