Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.mzone.uk

Oferty z wielkimi limitami - dyskusja

Polecane posty

Gość patrys
Są wiążące, nie dyskredytuj naszej firmy.

zacznę pisać "firmy" wink.png

To jest prosta sprawa piszesz o limicie na który się niemiłosiernie upierasz się, a na końcu piszesz coś innego.

Zaraz napiszesz, że tak naprawdę jest pierwszy limit #5, jednak nie ma go w regulaminie wink.png

Dziwne to trochę...

Zamów i sprawdź, przestan mnie prowokować.

I to ma być wypowiedź właściciela firmy ?

 

Nie wymyślaj na poczekaniu, wszystko precyzuj, konto firmowe zobowiązuję i Pozdrowienia z Polski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ionic (Paweł?)... tak, jak kafiemu pisałem - jeśli nie rozumiesz co się dookoła dzieje, to dlaczego piętnujesz kogoś, kto rozumie i widzi? Nie możesz po prostu nie czytać, nie komentować? Nie wpisuję tego między posty o konfiguracji serwera, więc dlaczego tak bardzo co niektórych cholera bierze? To kto tu ma problem, ja mam mieć problem, że kogoś cholera bierze, jak się opisuje rzeczywistość? Nie interesujesz się, to nie piszesz, nie czytasz. Jeśli moderator podejmie decyzję, że nie piszę na temat, to skasuje i pójdzie warn, jeśli jednak jest dysputa w jakimś temacie, to wpienianie się na to, że ktoś ma odrębne zdanie (i wspiera je przykładami), to już sorry, ale jak to nazwać? Dziecinada? Brak zdolności prowadzenia dyskusji? I kto tu nie potrafi korzystać z forum?

 

Z konfiguracją to oprócz "oczywistych oczywistości", to sam wiesz, że jest kupa raz, że zmiennych, a dwa, że opinii, bo nie każdy konfig jest taki, nie każde doświadczenia takie same, nie każde stanowisko takie same... tylko znowu - trzeba umieć o tym rozmawiać, a nie, że ktoś coś innego napisze, to mieszamy z błotem. Kto tu nie potrafi dyskutować w takim razie? Błagam, jeszcze masz trochę krytycznego spojrzenia, w odróżnieniu od innych, użyj go tutaj.

 

patrys - bosszz....czy ty zapominasz, że jesteś moderatorem? Wiesz, że to do czegoś zobowiązuje?

 

EDIT:

Postaram się już nie wracać do tego wątku. Szkoda głowy i muru. Jak trzeba tłumaczyć podstawowe kwestie, to ja odpadam, nie 20-30-latkom... łatwiej dziecku w szkole podstawowej było wytłumaczyć dlaczego ma w jakiś tam zły sposób się nie zachowywać w klasie niż tutaj co niektórym jak zachowywać się na forum...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to narobiliście w temacie gnoju. I co ten użytkownik ma z tych 4 stron się dowiedzieć?

 

Pozdrowienia dla Miłosza (najlepszy mod - bo jest, nie? : )

heh smile.png

 

Było by fajnym standardem gdyby wszystkie firmy zamieszczały informacje przy swoich ofertach o limitowaniu maili na zasadzie per domena, per mail na godzinę, na dobę.

 

Ręka do góry ta firma, która ma te informacje na swojej stronie!

Np u mnie jest taka informacja już od dłuższego czasu na stronie. Klient musi wiedzieć jakie są limity lub ich nie ma. Potem wychodzą różne dziwne sytuacje.

 

Bo są tu na tym forum firmy które piszą na stronach że mają sieć cisco / juniper i vesdę a mają UPS orvaldi wink.png

Coś czuje, że to w moją stronę, ale mogę się mylić biggrin.png PowerWare i APC w rackach też, a Orvaldi nie jest takie złe smile.png Tym bardziej, że to nasza rodzima firma.

 

Są wiążące, nie dyskredytuj naszej firmy.

IMO informacje przedstawiane na forum nie są wiążące. No ale to Twoje klocki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

No i chyba lepiej plusować kumpli np. mSurf-a za posta, w którym przeklinał.

 

A gdyby mój post był zgodny z twoimi poglądami, to by te słowo Cię nie obchodziło, i byś dał + nie? No widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post nr2, 5 i cały temat nie jest regulaminem naszej firmy. Klient ma możliwość wysłania z konta 3000 maili na dzień, tak jak to określił w swojej prośbie.
Oferty przedstawione tutaj powinny być co najmniej wiążące. Przypominam, że piszesz ze zweryfikowanego konta firmy Mzone. Jeżeli piszesz tylko po to, aby złapać klienta, a później będziesz się ludziom wypierać regulaminem, to ja już przedstawiłem propozycję dla administarcji tegoż forum. Zachowujesz się co najmniej dziecinnie wink.png Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×