Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ariel

Forum Wielotematyczne

Polecane posty

Witam forumowiczów.

Czytając tytuł nie jeden/jedna z Was sobie pomyśli, "o ja znowu forum wielotematyczne" tak to prawda, ale czemu ze wzrostem ludzi którzy zaopatrują się w internet nie miały by powstawać nowe fora, w tym i wielotematyczne. smile.png

Także chciałbym Wam przedstawić forum wielotematyczne Globalforum.pl

Forum jest bardzo młodziutkie, ale już możemy zaprosić Was do skorzystania z treści jakie się na nim znajdują.

Znajdziecie u nas Poradniki foto-audio-wideo oraz Poradniki dotyczące naszych systemów operacyjnych i sprzętu komputerowego.

Każdy webmaster powinien także odwiedzić naszą małą strefę download, gdzie znajdzie tylko legalne Skrypty PHP od Księgi Gości po Blogi i wiele, wiele więcej, posiadamy 48 działów ze skryptami do pobrania.

Na naszym forum nie mogło tez zabraknąć strefy technicznej, gdzie można zgłosić się z każdym problemem który dokucza naszym komputerom i nie tylko. Sam jaki działający aktywnie w tej dziedzinie potrafię pomóc rozwiązać nie jeden problem.

smile.png

Forum oparte jest na skrypcie phpbb3 i także w tej kwestii można u nas zaczerpnąć porady lub przyjść z problem. Oczywiście nie mogło też zabraknąć działu tylko najlepszymi i wyszukanymi modyfikacjami do phpbb3. Zajmujemy się również spolszczaniem skryptów jak i modyfikacji do phpbb3, jeżeli posiadasz jakiś skrypt lub modyfikacje, a nie jest ona spolszczona, wystarczy o to poprosić, a w mgnieniu oka zajmiemy się spolszczeniem.

To tyle jeżeli chodzi o takie bardziej techniczne treści.

Jak to forum wielotematyczne nie mogło zabraknąć działów do pogawędek na różne tematy, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie odwiedzając Strefe Wielotematyczną a jak nie znajdzie zawsze można złożyć propozycje założenia nowego działu lub popisać sobie w Strefie luzu.

Na koniec jeszcze zaproszę do odwiedzenia naszych Klipów Wideo może i nie ma tam na razie za dużo filmów, ale staramy się jak najczęściej umieszczać tylko te najlepsze perełki.

To na razie tyle, więcej nie piszę bo to trzeba zobaczyć na własne oczy. Pozdrawiam

 

Forum%20Wielotematyczne.png.

 

To tyle na temat strony smile.png

Czekam na opinie i ocenę. Pozdrawiam.

Edytowano przez regdos
Usunięcie SEO śmieci. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum niczym się nie wyróżnia, nie podoba mi się tylko wygląd. Ciemny i ponury kojarzy się bardziej z forami warezowymi, niż z ogólnotematycznymi, gdzie pownno być przyjemniej - jasne, pogodne kolory itp. Logo też jest nijakie, i po co jakiś angielski slogan ?

 

BTW Forum ma atrybuty no follow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje,tak jak to wielotematyk, ale forum ma dopiero 3 miesiące, cały czas się rozwija.

Co do stylu kolego, to na samym dole po lewej stronie jest przełącznik, są dwa style do wyboru jasny i ciemny.

Niestety wszystkim się nie dogodzi co do stylu, ironia jest taka że właśnie nie dawno tworzyłem ten ciemny styl dlatego bo ludzie narzekali na jasny.

Co do "no folow" to mógłbyś mi powiedzieć jak do tego doszedłeś, czuje że dzięki Tobie dojde gdzie popełniłęm błąd, bo ogólnie forum jest indeksowane, ale strasznie to długo trwa, tzn. zaczęło się z tym problemy po instalacji pewnej modyfikacji do SEO.

Będe wdzięczny jeżeli udzielisz mi więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to zmianę stylu umieść gdzieś na górze, a nie na samym dole, bo nikt nie będzie tego szukał. Jeden i drugi styl jest wg mnie mocno kiepski, ale to kwestia gustu.

 

Z no follow mówiłem o WHT, a nie Twoim forum ;-) Pierwszy post napisałeś tak, jakbyś precla pisał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik stylu zostanie tam gdzie jest, każdy wie że można styl sobie zmienić we własnym panelu, także nie widze sensu tego dawania w widoczne miejsce, zwłaszcza że to było jedyne miejsce gdzie mogłem to w pasować, bo domyślnie ten skrypt takiej funkcji nie ma, to jest dodatek.

 

Z no follow mówiłem o WHT

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamę strzeliłeś tu pikną blink.png ale do uskrzydlenia temu forum daleko, chociaż zawsze cenię chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×