Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
surma

Kloxo - Nie działa FTP

Polecane posty

Witam, mam pewien problem.

 

Otóż zainstalowałem panel Kloxo, stosując się do instrukcji. Przeniosłem dane z poprzedniego serwera, pakując katalogi domowe użytkowników oraz zawartość katalogu /var/lib/mysql (oczywiście zainstalowałem pakiet mysql-server z repo jeszcze przed instalacją kloxo oraz odpaliłem instalator panelu z parametrem --db-rootpassword), a następnie rozpakowywując je w to samo miejsce na nowym serwerze. W kloxo dodałem użytkowników oraz podpiąłem domeny do katalogów.

 

Problem jednak dotyczy pureftp. Przy próbie połączenia wyświetla się taki komunikat:

pure-ftpd: relocation error: pure-ftpd: symbol my_make_scrambled_password, version libmysqlclient_15 not defined in file libmysqlclient.so.15 with link time reference

a następnie zrywa połączenie. Komunikat pojawia się zanim zostanę poproszony o wpisanie loginu i hasła.

 

Zaznaczę również, że wszystko było odpalone na systemie 64-bitowym, mianowicie CentOS 5.7.

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sobie poradziłem.

 

Wystarczyło wyłączyć repozytorium rpmforge a następnie downgrade pakietu pure-ftpd. Temat do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×