Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lemem

[Pytanie] Hosting pod pliki

Polecane posty

Witam!

Od jakiegoś czasu poszukuję dobrego rozwiązania pod hosting plików. Myślałem o VPS jednak większość tanich VPS ogranicza się do około 20GB. Teoretycznie na początek myślę, że by wystarczyło. Jednak chciałbym się dowiedziec czy są jakieś rozwiązania stricte pod download. Hosting nie musi posiadać PHP, mySQL itp. Dosyć duży storage, w miare dobry bandwidth i w miare dobre łącze pozwalające na swobode sciąganie plików. Nie ukrywam, że chodzi mi raczej o tanie rozwiązanie. Mogą to być zagraniczne firmy. Z góry dziękuje za pomoc smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tanio, to tylko budżetowe VPSy, dedykowane CDNy tanie nie są.

Zainteresuj się ofertą Alvotech.de, za nieduże pieniądze dostaniesz solidnego VPSa na szybkim łączu, z porządnym wsparciem technicznym. W tym przedziale cenowym są w ścisłej czołówce. Mam u nich już kilka sztuk pod różne zastosowania i wszystkie sprawują się wyśmienicie. Do tego już najtańszy pakiet ma 30GB miejsca, najdroższy 120, a jak i to będzie mało, to możesz w tej samej firmie wziąć dedyka. Niestety nie można dokupić samego miejsca na dysku, ale w każdej chwili możesz przejść na wyższy pakiet bez utraty danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz jak najwięcej storage'u i trafficu to może Kimsufi? za 2G zapłacisz na miesiąc coś około 70 PLN a masz 1TB dysk i 5TB transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może podpasuje Ci coś z naszej oferty?? Obecnie mamy promocje i atrakcyjne zniżki przy dłuższej platności:

 

http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2

 

Mogę również Ci dopasować coś indywidualnie - w tym celu zapraszam na bok@biznes-host.pl lub na PW.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×