Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chrisxx

Pomoc przy referacie JAVA...:)

Polecane posty

Witam

potrzebuje napisać referat na zaliczenie na temat "Kierunki rozwoju JAVA".

Czy ktos moglby mi podpowiedziec o czym powinenem napisac? Nie mam zielonego pojecia o co w tym chodzi...

z gory dzieki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jakim kierunku się rozwija, teraz głównie się rozwija z tego co wiem pod platformą .NET i na rynek zwyklego softu, nie apletów do stron. Ale moge sie mylić, nie znam się na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Moze warto przesledzic roznice w javie 1.3 , 1.4 i 1.5 ? Mysle, ze juz te glowne dadza jakies rozeznanie w sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym opisal: implementacje .NET do javy, napisał troche o "fasolkach" (o ile sie nie myle to taka nowosc w java), moze opisal tak jak proponuje @Fobi troche historii dot. javy co kolejno sie zmienialo (w sieci poszukaj changeLOG'ów). Opisał bym też rozwój javy dla komórek... :-) TO na tyle

 

Wysłany Wto Sty 24, 2006 1:08 pm:

 

ps. http://wiki.java.net/bin/view/Javapedia/

 

Wysłany Wto Sty 24, 2006 1:09 pm:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Java

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×