Skocz do zawartości
Alwaro

Serwer z wielikim limitem wysyłania maili

Polecane posty

Witam, znacie ktoś hosting z jakimś większym limitem wysyłania maili niż 3 000 dziennie?

(w grę wchodzi tylko hosting)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla serwerów PRO Business masz limit maili do 500 na godzinę, jednak nie jest to serwer pod stały mailing.

 

Jeśli szukasz serwera pod stały mailing wtedy tylko VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Czegoś tu nie rozumiem, autor tematu chcę hosting który pozwoli mu wysłać 3000 maili, a

Dla serwerów PRO Business masz limit maili do 500 na godzinę, jednak nie jest to serwer pod stały mailing.

wasza firma pozwala wysłać 12000 maili dziennie i jak napisałeś jest to zgodne z regulaminem.

Ale..

Jeśli szukasz serwera pod stały mailing wtedy tylko VPS.

Więc czym jest stały mailng? albo czemu chcesz sprzedać VPS, gdy klient chce użyć 1/4 "zasobów" konta hostingowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Patrys, dla serwerów PRO jest możliwość wysłania 12 000 maili na dobę, ale nie zezwalamy na stałe codzienne wysyłki.

To jest serwer dla firm, chcących wysłać np. życzenia świąteczne, nie zaś pod stały mailing i spamowanie.

Dodam tylko, że nie napiszę Ci jak to działa (bo po co ;) ), ale system zezwoli Ci tylko na wysłanie 12 000 maili raz na jakiś czas.

 

Więc czym jest stały mailng?

Mam Ci to tłumaczyć?, Czy udajesz że nie wiesz?

 

albo czemu chcesz sprzedać VPS, gdy klient chce użyć 1/4 "zasobów" konta hostingowego ?

Czy ja napisałem, że to ma być nasz VPS. To może być z Twojej firmy jak lubisz klientów którzy spamują.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Tak Patrys, dla serwerów PRO jest możliwość wysłania 12 000 maili na dobę, ale nie zezwalamy na stałe codzienne wysyłki.

To jest serwer dla firm, chcących wysłać np. życzenia świąteczne, nie zaś pod stały mailing i spamowanie.

Skąd wiesz, że to mailing ?

Przykładowo typowym mailingiem już nie nazwiesz przypomnień o zapłacie z sklepu, czy jego normalnej pracy.

Nie wiem czy ktoś hostuję takie coś na waszych serwerach jednak wiem, że różne platformy wysyłają sporo poczty i nie jest to mailing.

Ten limit jest po prostu za duży ! smile.png

ale system zezwoli Ci tylko na wysłanie 12 000 maili raz na jakiś czas.
Mam Ci to tłumaczyć?, Czy udajesz że nie wiesz?

Wiem co to jest mailing, jednak gdy jest limit czasowy to trzeba określić drugi limit który zablokuję dostęp i proponuje o tym pisać. Bo klient może nie wysyłać mailingu, a będzie oburzony bo przecież mieści się w podanym limicie czasowym.

Czy ja napisałem, że to ma być nasz VPS. To może być z Twojej firmy jak lubisz klientów którzy spamują.

Ja tu szara myszka, nie sprzedaje hostingu wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Mzone napisał, że okresowo można trzasnąć tyle i tyle na godzinę... chodzi o zastrzeżenie, żeby nie było, że ktoś 24/7/365 będzie trzepał 500 mejli na godzinę...

Boosszz... najpierw kafi, czasem nrm, teraz kolejni moderatorzy... ludzie, spacerek...

Sponsi nie dorabiaj jakiejś ideologii do mnie jako moderatora.

 

Mzone napisał, że 500 na godzinę i nie było żadnej gwiazdki przy tym to nie widzę przeszkód żeby tam trzepać przez 24/7/365 500 maili na godzinę.

Jeżeli jednak nie jest to możliwe bo podlega jakiemuś limitowaniu to nie jest uczciwe i nie jest to prawdziwe i o takim limitowaniu należy poinformować klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja bym Ci polecił Inis.pl, sam z ich usług korzystam, za darmo, i profesjonalnie. Na współdzielonych lepiej nie wysyłać maili, no chyba że na serio będziesz spamował, gdyż masz to samo ip co inni, i twoja domena może zostać potraktowana jako spamerska.

 

Przy wejściu na to forum powinno sie otwierać:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż czytanie wypowiedzi większości użytkowników mogą zagrażać twojemu życiu bądź zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narobili gnoju i tu ostro! Podobnie jak i Ionic i kafi grupa trzymająca władze powstała tak?

ok walić to mi chodzi o konkretne oferty i tym bardziej zanim śnieg spadnie bo mnie kontrahent ukamienuje za chwile..... :)

 

w sumie oferta mZone nie jest zła ale i nie za dobra problem leży w tym

ze mailing będzie rozesłany max 4 - 6 razy w roku a to z wagi takiej iż załadowałem dopiero podstawową bazę maili i to niecałe 2 500 000 maili.

Docelowo baza będzie miała coś przeszło 12 000 000 maili w miedzy czasie jeszcze kupiłem kilka baz no ale część emaili się zdublikuje....

Jest wo gule jakiś serwer co to zdzierży ? I proszę tylko na to odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Narobili gnoju i tu ostro! Podobnie jak i Ionic i kafi grupa trzymająca władze powstała tak?

ok walić to mi chodzi o konkretne oferty i tym bardziej zanim śnieg spadnie bo mnie kontrahent ukamienuje za chwile..... smile.png

 

w sumie oferta mZone nie jest zła ale i nie za dobra problem leży w tym

ze mailing będzie rozesłany max 4 - 6 razy w roku a to z wagi takiej iż załadowałem dopiero podstawową bazę maili i to niecałe 2 500 000 maili.

Docelowo baza będzie miała coś przeszło 12 000 000 maili w miedzy czasie jeszcze kupiłem kilka baz no ale część emaili się zdublikuje....

Jest wo gule jakiś serwer co to zdzierży ? I proszę tylko na to odpowiedzieć.

 

Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alwaro, jednym serwerem tego nie przepuścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SES z Amazona odpada, bo za mailing 2500000 wychodzi równe 250 tłustych dolców.

 

Do takiej ilości najlepiej kupić kilka małych serwerów VPS i każdy z nich skonfigurować do kolejkowania wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Narobili gnoju i tu ostro!

Po nim chyba stąpałeś zamiast wziąć się za książki wink.png

 

ze mailing będzie rozesłany max 4 - 6 razy w roku a to z wagi takiej iż załadowałem dopiero podstawową bazę maili i to niecałe 2 500 000 maili.

Docelowo baza będzie miała coś przeszło 12 000 000 maili w miedzy czasie jeszcze kupiłem kilka baz no ale część emaili się zdublikuje....

Jest wo gule jakiś serwer co to zdzierży ? I proszę tylko na to odpowiedzieć.

Nie piszesz po polsku, nie wiesz jak się zabrać za wysyłkę poczty i na dodatek kupujesz bazy "na bazarze".

Miejmy nadzieje, że nie uda się tego wysłać tego 12 milionowego spamu, bądź zostaną wytoczone pozwy.

 

 

ps. tak będę tępić kradzieże, kupno jakiś e-mailowych baz danych i wysyłkę spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

ps. tak będę tępić kradzieże, kupno jakiś e-mailowych baz danych i wysyłkę spamu.

Jaka kradzież? Kupno baz zabronione przez prawo? A skąd wiesz że to spam? Może chce wysłać Zapytanie o zgodę na przesłanie oferty handlowej? Każdy kto zapyta o serwer pod mailing to spamer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chce wysłać Zapytanie o zgodę
4 razy w na rok, bo może oh ah zmienią decyzję ?
Kupno baz zabronione przez prawo?
Kupno może nie (ale to też zależy od wielu czynników), ale wysyłanie maili z zakupionych baz w celu rozsyłania listów owszem.

 

Nie pogrążaj się znów ze swoimi argumentami.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×