Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groszeq

[Sprzedam] Hosting serwerów gier Host4Game

Polecane posty

Witajcie,

 

Nie będę dużo opisywał w tym poście, ponieważ wszystko znajduje się w opisie na allegro.

Nadmienię tylko, że w skład sprzedaży wchodzi domena, wszelkie grafiki oraz cała strona www (szablon wdrożony pod CMS). Oferuję swoją pomoc od podstawowej konfiguracji serwera dedykowanego, po poprawne skonfigurowanie panelu Revogames, który szczerze polecam (o ile wybierze go kupujący).

 

Licytacja na allegro jest ustalona od 1 zł (czyli czekam na oferty).

Jednak żeby nie łamać regulaminu podaję cenę 300 zł.

 

Więcej informacji znajduje się w aukcji na allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1980788108

 

Kontakt:

 

GG: 9519319

Telefon: 602692758

Bądź poprzez PW na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Klientów nie ma żadnych, ponieważ zakończyliśmy działalność w kwietniu-maju. Po pewnym czasie panel został usunięty z maszyny Revogames (na ich maszynie) i dane przepadły. Informacja o klientach jest tylko informacją jaką ilość ich posiadaliśmy.

 

Jeżeli będą jeszcze jakieś pytania proszę pisać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Właściwie mam dwie maszyny na terenie Polski które mógłbym przeznaczyć na ten serwis, w sumie wpisałem nazwę strony w Google i widzę ze dbales o stronę i klientów...

 

Muszę sie nad tym zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do kontaktu via email, Gadu Gadu bądź telefonicznego tam wszystko szczegółowo omówię i wysłucham pytań. Dbać, dbałem o to najbardziej bo zakładane było, że będzie to długoterminowy projekt. Wyszło jak wyszło, sprawy się pokomplikowały i brak czasu spowodował zawieszenie działalności. Również służę pomocą w postaci porad, konfiguracji maszyn pod Hosting.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do kontaktu via email, Gadu Gadu bądź telefonicznego tam wszystko szczegółowo omówię i wysłucham pytań. Dbać, dbałem o to najbardziej bo zakładane było, że będzie to długoterminowy projekt. Wyszło jak wyszło, sprawy się pokomplikowały i brak czasu spowodował zawieszenie działalności. Również służę pomocą w postaci porad, konfiguracji maszyn pod Hosting.

 

Pozdrawiam

 

Mógłbym prosić o adres email, ponieważ nie mogę sie z Panem skontaktować prze wht, wysłałem dwie wiadomości jednakże nie otrzymałem odpowiedzi...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×