Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
prowebit

Konta Reseller oferta dobrego dostawcy Hostingu

Polecane posty

Witam poszkuje konta reseller o pojemności 100 GB Pojemności oraz 500 GB transferu miesiecznego ( lub opcja bez limitu ) Direct Admin PL. Związku z roszerzeniem działalnośći poszkuje dobrego dostawcy do stałej współpracy co do usług hostingu.Ważne aby dostawca hostingu miał dobrą pomoc techniczną ( tel. e-mail system zgłoszeń komunikator Gadu-Gadu) oraz był stabilny. Proszę o propozycje firmy oraz opinie użytkowników gdzie polecacie zakup. Na początku interesuje mnie płatność miesieczna w celu przetestowania konta.

 

Oferty można składać również na pw lub e-mail prowebit@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Posiadam konto w marce siostrzanej ViHost.pl, i support naprawdę szybki i pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Friendlyhost.pl raczej jedzie na vps a ja szukam raczej nieco poważniejszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W obecnej chwili posiadamy jedną maszynę wirtualną w Polsce. Do dyspozycji mamy jeden rdzeń procesora Intel® Xeon® X3470 @ 2.93GHz i 1GB RAM DDR3. Przestrzeń dyskowa jest oparta o macierz RAID 10 także nie musimy się martwić o bezpieczeństwo i szybkość odczytu/zapisu wszelkich danych. Gdy zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie podnieść parametry wirtualnej maszyny aby nadal móc świadczyć usługi na wysokim poziomie. W niedalekiej przyszłości planujemy przenieść się na fizyczną maszynę.
Edytowano przez bjN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy to ważne na czym się "jeździ"? :) Ważne, że jeździ i to bardzo dobrze. Nikt nie wypowiedział złego słowa na temat jakości oferowanych przez nas usług, także zapraszam do kontaktu i odbioru konta testowego. Takie gdybanie nic nie warte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×