Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Czy ta oferta hostingowa jest korzystna?

Polecane posty

żaden marketing szeptany, coś się stało z forum, poznikało trochę postów.

 

Fizyka gdzie widzisz przekręt wytłumacz bo nie rozumiem ? chyba że Tobie się coś przekręciło rolleyes.gif

 

YagAA za stary jestem na takie dziwne akcje, a że Lvcas którego zresztą kojarzę skądś znów założył temat który mu wczoraj zniknął to nic na to nie poradzę, link do tej promocji wrzuciłem bezpośrednio do tematu z opiniami o firmie i tyle.

 

 

 

a tak apropo tego serwisu b2bdeal to raczej zasięg niewielki, nawet mi statystyki nie drgnęły (odwiedzin, nie piszę o zakupach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę edytować, ale wystarczyło chwilkę poszukać,

założyciel tematu "żyje" z pisania na forach, każdy post to potencjalna kasa, a nie chęć "przynależenia" do jakiejś społeczności,

 

http://www.webhostin...702#entry272702

 

edycja: nie klikałem w linki YagAA a w sumie to już to napisał, więc w zasadzie post do usunięcia

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

żaden marketing szeptany, coś się stało z forum, poznikało trochę postów.

 

Fizyka gdzie widzisz przekręt wytłumacz bo nie rozumiem ? chyba że Tobie się coś przekręciło rolleyes.gif

 

YagAA za stary jestem na takie dziwne akcje, a że Lvcas którego zresztą kojarzę skądś znów założył temat który mu wczoraj zniknął to nic na to nie poradzę, link do tej promocji wrzuciłem bezpośrednio do tematu z opiniami o firmie i tyle.

 

 

 

a tak apropo tego serwisu b2bdeal to raczej zasięg niewielki, nawet mi statystyki nie drgnęły (odwiedzin, nie piszę o zakupach).

 

Wczoraj w nocy coś padło i przez kilka godzin serwer był off i pewnie przywrócili jakiś backup starszy przez co nie ma kilku postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×