Skocz do zawartości
Tomiz

Aevers - kolejny hosting?

Polecane posty

Witam

zapewne wielu z was otrzymało dzisiaj spam od uzytkownika aevers2. Nic by w tym nie było dziwnego gdyby swoją ofertę mieli na stronie ale przedstawiciel firmy wyraźnie napisał na jednym z for:

 

dlaczego nie macie strony www?

 

 

Ponieważ jesteśmy zbyt mocna zajęci podłączaniem nowych klientów i liczeniem kasy, ale niedługo ma ruszyć(http://www.aevers.com). Programiści nie wyrobili się na czas, a że nie lubimy jak sprzęt stygnie oferujemy wam już nasze VPS-y w promocyjnych cenach.

 

 

Co do firmy to Google nic nie wie na temat Artists Entertainment więc prawdopodobnie to kolejny ...... smile.png

 

 

Ponieważ jesteśmy zbyt mocna zajęci podłączaniem nowych klientów i liczeniem kasy, ale niedługo ma ruszyć(http://www.aevers.com). Programiści nie wyrobili się na czas, a że nie lubimy jak sprzęt stygnie oferujemy wam już nasze VPS-y w promocyjnych cenach.

to już wydaje się bardzo śmieszne smile.png przy jednej stronie pracuje cały zespół programistów smile.png

 

nie chce zostać oszukany, jaką mam pewność że mnie nie oszukacie?

 

Pewności nie ma się nigdy ^__^ Jesteśmy legalnie działającą firmą na wszystkie usługi dostajesz fakturę VAT, paragon. Kupując jakąkolwiek usługę u nas możesz w każdej chwili zrezygnować niczym nie ryzykując. Serwer VPS opłacasz tylko na miesiąc dlatego ryzyko oszustwa jest minimalne.

 

żadna firma hostingowa nie zaczynałaby od przedstawienia oferty na forum poświęcone grafice 3D, brak danych o firmie czyni to coś po prostu krzakiem smile.png a co wy sądzicie na temat tej firmy?

Edytowano przez Tomiz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś aż 3 wiadomości od tego użytkownika z 2 kont aevers2 i ThoR, treść jest taka sama, więc na pewno to ta sama osoba. Irytujący sposób reklamy i na pewno (przynajmniej przeze mnie) nie została odebrana pozytywnie. Poza tym po co reklamować coś co jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc

Podam link do oferty, żeby było wiadome o czym mówimy. Oferta jest bardzo korzystna, co zaszkodzi wypróbować. Potem będzie mozna wyciągać wnioski, a powiem ze chyba warto zaryzykować bo oferta jest bardzo dobra, kolejna sprawa to płacić można po miesiącu skozystania z usługi czyli niczym nie ryzykujemy!

 

[A tu był sobie link]

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oferta ofertą a o firmie nic nie wiadomo.

 

właśnie tego też nie mogę pojąć jak można reklamować coś co jest nie ukończone i to na dodatek przez spamowanie użytkowników na forum.

Edytowano przez Tomiz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podam link do oferty, żeby było wiadome o czym mówimy. Oferta jest bardzo korzystna, co zaszkodzi wypróbować. Potem będzie mozna wyciągać wnioski, a powiem ze chyba warto zaryzykować bo oferta jest bardzo dobra, kolejna sprawa to płacić można po miesiącu skozystania z usługi czyli niczym nie ryzykujemy!

 

A my podajemy Ci ban panie aevers. Nie rozumiesz, że nikogo nie interesuje oferta Twojego krzaka? Więc racz przyjąć to do wiadomości!!

Pytałeś się o zmiane nicka na pm (z konta aevers2) i napisałem Ci conieco.. ale widać, że nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że to będzie przestroga dla innych aby unikać takich hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaniżona cena za usługę zawsze ściąga potencjalnego klienta, nie każdy z klientów jednak zastanowi się na tym gdzie jest ten najniższy próg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×