Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Verbatino

VPS Windows - poszukuję dostawcy.

Polecane posty

OK. Zgadzam się...ale byłby to raczej samochód z 10 l. paliwa w baku i zaspawanym wlewem smile.png A to by było porównanie do serwera demo bez kontroli...

Właściwie skonfigurowany serwer demo i kontrola admina = właściwa jazda próbna przy zakupie auta...

Czy nie ?

 

Myślisz ze za darmo bedzie siedział admin (lub kliku) i ciągle patrzyli czy coś nie grzebiesz? Poza tym jak już pisałem - jeżeli ktoś chce mieć VPS tylko po to by miec ograniczony dostep to wystarczy konto www z dostepem ssh.

No i oczywiscie co chwila byłyby wiadomosci "Dlaczego ta opcja nie działa? Chce ją przetestowac bo po to kupuje VPS by ona działała"

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze za darmo bedzie siedział admin (lub kliku) i ciągle patrzyli czy coś nie grzebiesz? Poza tym jak już pisałem - jeżeli ktoś chce mieć VPS tylko po to by miec ograniczony dostep to wystarczy konto www z dostepem ssh.

No i oczywiscie co chwila byłyby wiadomosci "Dlaczego ta opcja nie działa? Chce ją przetestowac bo po to kupuje VPS by ona działała"

 

Ja uważam, że jednak klient nasz pan... Wy inaczej...trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jednak klient nasz pan... Wy inaczej...trudno :-)

 

Nie pisz czyjegoś zdania jak nie wiesz jak to faktycznie wygląda z naszej strony.

 

Próbowałem Ci tylko nakreślić jak to przeważnie wygląda, ale lepiej zamiast zrozumieć o czym pisze to wykorzystać okazje by jechać po firmie bo tak wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie rozumiem do końca co miałeś na myśli...

 

ściągnąłem z warezu bazę z 1 milionem emaili... czym by to wysłać? Aaa, Exone.pl posiada test vpsów. Ok, wbijam, wysyłam: czas wysyłania paręnaście minut, czas logowania: parę minutek. Ty zapominasz a Exone.pl dostaje abuse, IP na czarne listy itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz czyjegoś zdania jak nie wiesz jak to faktycznie wygląda z naszej strony.

 

Próbowałem Ci tylko nakreślić jak to przeważnie wygląda, ale lepiej zamiast zrozumieć o czym pisze to wykorzystać okazje by jechać po firmie bo tak wygodniej.

 

 

Gratuluję zdolności do nadinterpretacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×