Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Damian.

Firma Symulacyjna

Polecane posty

Witam, mam kilka pytań w sumie to nawet pytanie :P U mnie w technikum są zakładane firmy symulacyjne które później jeżdżą do Finlandii, Czech, Słowacji i jeszcze kilku państw UE na targi firm symulacyjnych. Tak wraz z moja nauczycielką od ang i kolegą chcieli byśmy wziąć udział w takim projekcie fundowanym przez UE. Więc tak:

 

Jaki sklep internetowy (CMS) byście polecili ?

Jakiś darmowy hosting do domeny ( Dużo wejść raczej nie będzie na tą stronę :P ) ?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych:

- gekosale - obszerny

- quick shop - mały, lekki i ma same potrzebne opcje. Polecam bo więcej do sprzedaży chyba nie trzeba :)

 

Co do hostingu to raczej większość z reklamami, niestabilne lub jakieś ograniczenia więc lepiej gdzieś zapłacić te 30 zł na rok za jakieś mini konto i nie mieć żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych:

- gekosale - obszerny

- quick shop - mały, lekki i ma same potrzebne opcje. Polecam bo więcej do sprzedaży chyba nie trzeba smile.png

 

Co do hostingu to raczej większość z reklamami, niestabilne lub jakieś ograniczenia więc lepiej gdzieś zapłacić te 30 zł na rok za jakieś mini konto i nie mieć żadnych problemów

 

Dzięki za te sklepy, co do hostingu zastanawiałem się nad OVH ten darmowy co się dostaje do domeny jeśli się kupi u nich, nie wiem jak tam z reklamami bo od ponad roku spałem w dziedzinie hostingu smile.png

 

edit

 

ovh odpada darmowy hosting ma tylko 1 MB przestrzeni dyskowej..

Edytowano przez Damian. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uphost.pl ma darmowy hosting.

 

http://uphost.pl/darmowy-hosting.html

 

Skorzystaj, nie pożałujesz.

 

Dzięki chłopaki takiej oferty szukałem w sumie to mi 100MB by starczyło :P

 

Teraz tak wszystko w fazie przygotowań macie jakieś pomysły na nazwę takiej firmy? :D Firma ma się zajmować "na niby" sprzedażą komputerów, akcesoriów i itp. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrzakShop smile.png

 

hehe no w sumie to będzie jakiegoś typu krzaczek ale na stronie będą napisane informacje że strona nie sprzedaje tych produktów i itp. smile.png Jedynie z uczniami z innych szkół będziemy robić "fikcyjne" transakcje.

Edytowano przez Damian. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

NoShoping :D

 

NotEntry

 

MatrixShop

 

VirtualShop

 

SklepikSzkolny

 

Szklepyk :D

 

Jak chcesz się bawić to możesz postawić Joomle + VM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NoShoping biggrin.png

 

NotEntry

 

MatrixShop

 

VirtualShop

 

SklepikSzkolny

 

Szklepyk biggrin.png

 

Jak chcesz się bawić to możesz postawić Joomle + VM

 

tylko jest problem :D do tych sklepów nie ma wgl szablonów na necie.. Czyli trzeba przerabiać default?

Edytowano przez Damian. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to dobry interes jest.

Postawić sklep symulując dane właściciela,później symulować ,że się wysłało paczkę :)

 

A tak na serio, to jakie technika/szkoły biorą udział w tym programie? Czy ktoś ze szkoły która nie bierze,może wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Joomly nie ma szablonów?

No z tego co czytałem to szablon joomli nie podchodzi pod VM...

W sumie, to dobry interes jest.

Postawić sklep symulując dane właściciela,później symulować ,że się wysłało paczkę smile.png

 

A tak na serio, to jakie technika/szkoły biorą udział w tym programie? Czy ktoś ze szkoły która nie bierze,może wziąć?

Jeśli szkoła nie jest w projekcie to nie może wziąć udziału, a na jakiej zasadzie już się zapisać ma szkoła do projektu i kiedy to nie mam bladego pojęcia smile.png Sam nie możesz prowadzić firmy symulacyjnej bo nie będziesz miał "opiekuna" nawet jeśli masz ukończone 18 lat. Bo musi być jakiś przedstawiciel szkoły(nauczyciel) razem z tobą.

Edytowano przez Damian. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No z tego co czytałem to szablon joomli nie podchodzi pod VM...

 

Jeśli szkoła nie jest w projekcie to nie może wziąć udziału, a na jakiej zasadzie już się zapisać ma szkoła do projektu i kiedy to nie mam bladego pojęcia smile.png Sam nie możesz prowadzić firmy symulacyjnej bo nie będziesz miał "opiekuna" nawet jeśli masz ukończone 18 lat. Bo musi być jakiś przedstawiciel szkoły(nauczyciel) razem z tobą.

 

 

Przecież jak wrzucisz i ustawisz na Joomli templatke to ona jest na całym portalu. W sklepie wygląda to mniej wiecej tak:

 

http://www.joomla-mo...18fabd043b0.jpg

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×