Skocz do zawartości
Gość

Mocny serwer VPS dla gier multiplayer

Polecane posty

do teamplay.com.pl: Serwery vps w vihost.pl są stawianie w lokalizacji polskiej smile.png zobacz sam na ich stronę.

To widocznie od niedawna... Przedtem mialem vpsa u nich w Hetzner - dodatkowo klikajac na hosting WWW (na vihost.pl) przenosi na vipower.pl (a sam mam przykladowo WWW w niemczech wlasnie od vihosta)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz u nich vps w Niemczech to nie ma problemu, vpsy w Polsce stawiają jakoś od niecałych dwóch tygodni tak mi się wydaje, ale pewnie z opłatami tego vpsa nie ma problemu tak mi się wydaje, kto chce to ma w DE a kto nie to w PL. Sam u nich mam vpsa w DE i nie narzekam:)

 

Lokalizacja vpsa którego masz nie zmienia się lecz słyszalem od p.Mateusza że maja wszystkie swoje usługi vihost.pl przenieść do PL.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

niestety nastapila niespodziewana zmiana planow. koszty vps musze zredukowac do ok siedemdziesieciu zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie mało srodków na vps, xen lub dedyka oczywiście biorąc pod uwagę gry i ich zapotrzebowanie, Zainweśtuj w jakiegoś porządnego ovz w porządnej firmie. Kto ryzykuje ten ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

 

W UltimaHost dostaniesz dobrej jakości serwer ovz w cenie 69zł/mc z możliwością dodatkowego rabatu 15% przy płatności rocznej. Korzystam u nich z dwóch serwerów, gorąco polecam. Link do nich masz u mnie w stopce.

 

Pozdrawiam

ŁN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dziekuję za pomoc. A znacie jakieś hostingi które pozwalają na przetestowanie usługi za DARMO na jakiś okres np: 3,7,14 dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

W przypadku VPS to praktycznie nie ma takich firm, które oferują okres testowy za darmo, niestety. Jedynie możesz pisać maile do firm z prośba.

Edytowano przez graftek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Udało mi się znaleźć ofertę na test , 14 dni za darmo :) Potestuję i się zobaczy. {{virtualf.pl}}

 

Nadal szukam czegoś z czego będę zadowolony więc czekam na pomoc na forum i na prywatnych wiadomościach.

 

Może są jakieś tanie i dosyć "prywatne" oferty VPS? Zwłaszcza dla tych wymagających zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na Biznes-host.pl w vps za 110zl raczej nie dostalismy takiej mocy jak w konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Biznes-host.pl w vps za 110zl raczej nie dostalismy takiej mocy jak w konfiguracji.

Witaj.

Możesz podac mi na PW numer zgloszenia gdzie informujesz nasz, że dostałes mniejsze zasoby niż zapłaciłeś??

Bede wdzięczny..

 

Pozdrawiam

Marek Drzewiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Możesz podac mi na PW numer zgloszenia gdzie informujesz nasz, że dostałes mniejsze zasoby niż zapłaciłeś??

Bede wdzięczny..

 

Pozdrawiam

Marek Drzewiecki

Nie ładnie kroić klientów na zasobach VPS tongue.png żart . Jeśli @patryk0493 poszukujesz serwera VPS zapraszamy do nas link w stopce ponizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teoretycznie dostałem tyle ile zapłaciłem, lecz moc VPS nie kończy się na GHz i GB, lecz na dodatkowych ograniczeniach o których nikt nie pisze wprost. Obecnie testuję inny hosting - parametry są niższe, a serwery działają zdecydowanie stabilniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×