Skocz do zawartości
StasiuPCE

Jaki telefon kupić

Polecane posty

Witajcie, muszę kupić telefon do kwoty 400pln nowy

co do wymagań:

klawiatura klasyczna lub qwerty (dotyk odpada)

Wydajna praca z kartą 16gb

wyświetlacz co najmniej 2 cali

Wejście jack 3.5 (nie chce się bawić przejściówkami)

W miare wytrzymały (aby wytrzymał parę rzutów z wysokości 1.6m)

Oraz najważniejsze czyli 3g i bateria która nie pada po 6h siedzenia na gg i słuchania muzyki

 

Myślałem aby kupić SE cedar ale zbyt plastikowy i się boje że nie wytrzyma mojego w moich warunkach (Blackberry 9520 mam od 5mc i tylko dotyk pęknięty a tak to reszta pięknie lecz nie chce juz smartfona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musi być jack? Bo SE Hazel to bardzo fajny, solidny telefonik z porządną baterią, spełnia wszystkie Twoje wymagania, poza wejściem jack właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samsung Delphi, ale jak każdy z wysuwaną klawiaturą QWERTY jest bardziej podatny na uszkodzenia.

A bez jacka i qwerty, ale za to naprawdę wytrzymały telefon to Samsung Solid B2710, do tego ma GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samsung Delphi

Na starcie odpada z dwóch powodów : Brak 3G (Wierzcie mi lub nie ale korzystanie z internetu po 2g to masochizm) oraz fakt ze rozsuwany i delikatny

Koniecznie musi być jack? Bo SE Hazel to bardzo fajny, solidny telefonik z porządną baterią, spełnia wszystkie Twoje wymagania, poza wejściem jack właśnie.

Propozycja ciekawa lecz właśnie wadą jest slider u mnie takie wytrzymują max 2mc a mi zależy aby go mieć co najmniej 9mc

Celuj w Nokie E52.
może jakaś nokia biznesowa?

Przyznam że e52/e51 wpadła mi w oko Tylko obawiam się o 2 rzeczy : Stabline działanie przy karcie 16gb (w tej chwili mam 10 gb muzyki 1gb zdjęć,filmików itd a BlackBerry radzi sobie doskonale) oraz nie jestem przekonany o to czy bateria dobrze trzyma więc prosił bym osobe posiadają taki telefon o wypowiedzenie się w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ty robisz z telefonem, ale porządny slider wytrzyma naprawdę dużo. Hazel ma aluminiową ramę, więc się nie gnie na wszystkie strony. Przejdź się po salonach, weź do ręki i oceń sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam e52 już drugi rok i bateria jest największym atutem tego telefonu. W idle wytrzymuje 2-3 tygodni. Na mocnej zabawie - wifi etc. do tygodnia. Przy GPSie ze 2-3dni. Jednakże tak sumarycznie to jestem po tym czasie użytkowania średnio z tego modelu zadowolony. Ostatnio ciągle mi jakieś jaja wywija (dwukrotnie w przeciągu kilku tygodni nie obyło się bez hard resetu).

 

Kartę 16GB spokojnie obsłuży. Jest to maksimum jakie ten tel obsługuje w przypadku SDHC.

Edytowano przez inzaghi89 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dużo osób narzeka na e52, szczególnie tych które miały wcześniej jego poprzednika czyli e51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz 5 lat Nokie E51. Wczesniej uzywalem go do wszystkiego (w sensie przy sobie mialem go caly dzien) i nie mial lekko, bo czesto wchodzilem na rozne obiekty typu dachy, maszty itp. Upadl z 1000 razy i do dnia dzisiejszego dziala. :) Czesc obudowy z nierdzewki robi swoje.

 

Obecnie uzywam go jako prywatny telefon tylko po pracy. Ogolnie rzecz biorac jestem zadowolony. Bateria to nie szal, jak duzo rozmawiasz to masz 2-3 dni. Jak pol dnia lezy to faktycznie prawie tydzien pociagnie. Dodam, ze juz baterie w nim wymienilem, bo orginalna spuchla, ale po takim czasie miala prawo sie zuzyc. Ponadto zepsulo mi sie to co psuje sie nagminnie w tym modelu - glosniczek. Dziala bardzo cicho i w halasie nie moge pogadac chyba, ze na glosnomowiacym.

 

Prawde mowiac lezy juz na biurku nowa Nokia C2 o ile dobrze pamietam na prywatny telefon, ale jakos tak nie moge sie zebrac do przelozenia karty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×