Skocz do zawartości
Miłosz

[Praca] Młodszy administrator Linux

Polecane posty

Stanowisko: Młodszy administrator serwerów Linux

Ilość wakatów: 1

Rodzaj pracy: zdalna

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- bardzo dobra umiejętność komunikowania się z ludźmi

- dobra znajomosć systemów Linux oraz działających na tym systemie usług (www, dns, itp)

- dobra znajomosć paneli administracyjnych: Directadmin, cPanel, ISPconfig (od strony serwera, administratora i użytkownika)

- samodzielności przy podejmowaniu decyzji

- odpowiedzialność za swoje działania

- znajomość języka angielskiego (aby swobodnie czytać dokumentację)

- znajomości wirtualizacji OpenVZ i Xen

- podstawowa wiedza z zakresu działania sieci TCP/IP

Obowiązki:

- monitoring kilkunastu serwerów

- reagowanie na zgłoszenia techniczne

- naprawa usterek i awarii

Mile nas zaskoczysz:

- znajomością zagadnień związanych ze środowiskami wysokiej dostępności

- certyfikatami potwierdzającymi nabytą wiedzę

- umiejętnością pisania skrytów bash/perl na potrzeby automatyzacji zadań

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy

- pracę na umowę - zlecenie (jeśli prowadzisz DG - faktura VAT)

- wynagrodzenie od 40 zł netto/h (w zależności od doświadczenia)

Dane firmy:

Sys-Com

ul. Cegielniana 8

89-501 Tuchola

NIP: 561-154-09-00

REGON: 340779520

CV prosimy przesyłać (w formacie PDF) na adres: rekrutacja@sys-com.pl z dopiskiem w temacie: Administrator

Z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002 r.Nr 101, poz.926 z póź. zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, które następnie przejdą kolejny etap rekrutacji.

Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz własne konto? Użyj go!