Skocz do zawartości
Gość Tares

[hosting] z instalatorem Softaculous

Polecane posty

Gość Tares

Witam,

 

Szukam hostingu o dobrej relacji cena/jakość :D z instalatorem skryptów Softaculous. Może ktoś z Was korzysta z oferty o podanych cechach, albo wie gdzie znajdę firmę/y spełniające te wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Tak sobie pomyślałem, że ograniczenie do Softaculousa trochę zmniejsza odzew. Chodzi mi o instalator, który potrafi automatycznie aktualizować skrypt (w tym przypadku Drupala). Jeżeli jakiś hosting wyposażony jest w instalator, który to potrafi to też będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To praktycznie każda firma spełnia Twoje wymagania. Chyba, że masz jeszcze jakieś inne, np. pojemność, transfer, budżet itp, to je wymień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

To praktycznie każda firma spełnia

 

To stwierdzenie to chyba lekka przesada :D

 

Podaj widełki cenowe i wymogi typu powierzchnia na dysku, transfer itp.

 

Chodzi mi o serwer stabilnie działający (obecnie przechodzę przygody z hitme.pl) dysk 1gb starczy, transfer miesięczny kilkanaście gb/miesiąc.

 

Wiem, że mógłbym przeglądać oferty ręcznie (szukając w google na przykład), ale często informacja o instalatorze jest słabo wyeksponowana w parametrach konta dostępnych na stronie danej frimy. Byłoby fajnie gdyby koszt roczny wynosił kilkadziesiąt złotych. Strona nie ma przynosić zysków, więc nie mogę zaszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej policzyć firmy, które nie mają instalatora niż te, które go nie mają w ofercie wink.png

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

 

Według przedstawionych wymagań, wstępnie proponuję pakiet EasyPack+.

 

W cenie 68,88 zł z VAT za rok oferujemy 4GB powierzchni dyskowej oraz 14GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności kwartalne oraz półroczne.

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

 

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

 

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo.

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje obecnie 3 miesięczny darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

 

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 4 lata na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.

Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

 

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Tak, ale nie każdy instalator potrafi aktualizować skrypty.. chyba.

 

Z tego co widzę macie tam Installatrona, który posiada taką możliwość. Uparłem się tak na to, gdyż aktualizacja Drupala to dość kłopotliwy proces.. trzeba przegrywać wszystkie pliki... wrzucać później część z nich z powrotem przez ftp itd. Za pomocą instalatora mogę to zrobić przez jedno kliknięcie i odpalenie update.php - po prostu bajka happy.png

 

Podsumowując: jak najbardziej wezmę hekko.pl pod uwagę smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unixstorm.org posiada Softaculous, ale co do szczegółów musisz pytać w supporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, linki w stopce. Większość instalatorow aktualizuje systematycznie.

My stosujemy Installatron a konta są umieszczane na markowych serwerach Dell z dyskami SAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

unixstorm.org posiada Softaculous, ale co do szczegółów musisz pytać w supporcie

 

Jesteś pewien? Na ich stronie z ofertą nie znalazłem takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Na ich stronie z ofertą nie znalazłem takiej informacji.

 

W panelu administracyjnym DA jednak jest:

 

a.JPG

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

W panelu administracyjnym DA jednak jest:

 

a.JPG

Założyłem sobie konto testowe i niestety nie widzę tam linka do Softaculousa. Może to zależy od pakietu?

Edytowano przez Tares (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to maniks ma ten sam pakiet co ja tzn biznes 1 - ja mam ten link, wiec pewnie jest on tylko w pakietach "biznes"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Z tego co kojarze to maniks ma ten sam pakiet co ja tzn biznes 1 - ja mam ten link, wiec pewnie jest on tylko w pakietach "biznes"

Szkoda, pakiet biznes jest ponad moje potrzeby i możliwości. tongue.png Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy Softaculous jest w tej sytuacji niezbędny? Jeśli chodzi tylko o aktualizację Drupal'a to mogę to robić jako administrator ręcznie - nie widzę w tym żadnego problemu. Jeśli brak tego typu instalatora nie byłby problemem to zapraszam do skorzystania z oferty FriendlyHost. Prosiłbym o mailowy (lub GG) kontakt w tej sprawie.

Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Doceniam propozycje, naprawdę to się chwali, ale wolałbym jednak mieć instalator do dyspozycji. smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z bloga KrwaweGry woleli mieć robociznę zrobioną przez administratora zupełnie za darmo niż przez automat - chwalą sobie wykonaną pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to maniks ma ten sam pakiet co ja tzn biznes 1 - ja mam ten link, wiec pewnie jest on tylko w pakietach "biznes"

 

Faktycznie jeszcze rok temu miałem biznes-1 teraz już nie siedzę na shared-ach tylko troszkę wyżej jeśli chodzi o usługi hostingowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto testowe i niestety nie widzę tam linka do Softaculousa. Może to zależy od pakietu?

 

Z tego co widzę, zamówił Pan wczoraj konto u nas, które trafiło już na nowy, również wczoraj uruchomiony serwer i nie było tam jeszcze zainstalowanego Softaculousa.

Dzisiaj zostało to dodane na tym serwerze, więc opcja w panelu na Pana koncie powinna już być dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Z tego co widzę, zamówił Pan wczoraj konto u nas, które trafiło już na nowy, również wczoraj uruchomiony serwer i nie było tam jeszcze zainstalowanego Softaculousa.

Dzisiaj zostało to dodane na tym serwerze, więc opcja w panelu na Pana koncie powinna już być dostępna.

 

To prawda, jest już dostępna z tym, że chyba jeszcze nie w pełni - liczba dostępnych skryptów do zainstalowania jest bardzo zubożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×