Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
irkon

Jaką domenę wybrać?

Polecane posty

Witam

 

Zarezerwowałem parę domen dla portalu internetowego przedstawiającego gazetki promocyjne marketów. Przykładowy porta konkurencji promoceny .pl

 

Nie wiem którą domenę wybrać dlatego prosił bym o zagłosowanie: http://sonda.hanzo.p...36164,W3aM.html

 

Wystarczy tylko kliknąć i oddać głos. To nie jest żaden spam tylko sonda, morze ktoś z forum to potwierdzi. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to samo, bo tylko ta ma ręce i nogi w przypadku tego typu serwisu.

Ale tak naprawdę to nie powinniśmy głosować, to właściciel serwisu powinien podjąć decyzję i się jej trzymać. Poza tym domena słownikowa to też nie jest jedyny przepis na sukces. Słowa "onet" w słowniku nie znajdziesz, a zna je każdy polski internauta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za głosy:) jest ich już na razie 40. Mam nadzieje ze dojdzie do 100 lub więcej.

 

W przypadku zakupoholik trzeb wykupić tez z ch bo ludzie mogą tak pisać. Nazwa kojarzy się z osobą uzależniona od robienia zakupów i dziwne się ja wymawia. Ale może tylko ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakupoholik.pl jest zbyt trudna moim zdaniem, z w/w domen mojagazetka.pl jest najłatwiejsza do zapamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa domeny to nikły procent prac i wysiłku intelektualnego jaki Cię czeka :)

może to nie takie forum, ale domen do zakupu przed zakupem się nie podaje, no chyba że je zarezerwowałeś ;)

 

mój typ: twojegazetki.pl, ale mam też swój typ, który kiedyś wymyśliłem dla takiej strony:) Projekt czeka na czas, bo wymaga go mnóstwo.

 

pozdrawiam i powodzenia.

 

ps. przypomnij się jak już dokonasz wyboru i będziesz miał stronkę, chętnie zobaczę efekt Twojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedz i głosy. Pozostały mi tylko dwie domeny: twojagazetka lub twojegazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twojagazetka.pl będzie lepsza moim zdaniem :) można układać do tego wiele tagline'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×