Skocz do zawartości
Gość nrm

[Wrocław] Hosting Meeting #4

Polecane posty

Gość nrm

http://hostingmeetin...arejestruj-sie/

 

Prawdę mówiąc poprzednie edycje oceniam bardzo nisko, chyba nie jestem odosobniony w tej ocenie. Nie mniej teraz widzę, że ma to był całodniowe i chcą bardziej się postarać. Poczekajmy na agendę.

 

W każdym razie każdy powód aby się spotkać jest dobry wink.png więc jakiś mały meeting WHT można by zrobić wink.png

 

ps. uważajcie przy rejestracji - niestety opychają te dane i potem po spotkaniu ślą jakiś spam / dzwonią dziwni ludzie wink.png Lepiej podać spamowego maila i telefon do sekretarki wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się pojawić, ale z większym nastawieniem na jakieś piwo po konferencji.

 

Dobra uwaga ze spamem. Dostałem masę telefonów i dopisali mnie do jakiegoś mailingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja podałem mój spamerski mail z wp i telefon, który jest częściej wyłączony jak właczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko znajdą się chętni ;)

 

Jeśli chodzi o piwo to możemy zostawić resztę i zamiast "koncerniaków" napić się ciekawszych piw - znam dobre miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Znaczy się Ty i ja juz nie pijemy czy Wy nie chcecie już ze mną pić? :D No c'mon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z Tobą już nie pijemy :P No chyba, że będziemy porcjować Ci alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bardziej bym się skłaniał ku jakiemuś spotkaniu po wykładach. Jakiś lokal czy na świeżym powietrzu ? Tylko żeby potem mnie nikt w dywan nie chciał zawijać - ostatnio na prywatce towarzystwo było takie wesołe i niezadowolone że byłem niepijący że mnie w dywan chcieli zawinąć i do windy wsadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja już kombinuję jak zorganizować wyjazd do teściów tak, żeby się we Wrocku po drodze zatrzymać (oczywiście po wizycie u teściów, inna kolejność byłaby zapewne samobójstwem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeże powietrze 26 stycznia chyba nie przejdzie ;) Mam już jeden lokal na oku, ale do spotkania zostało jeszcze dużo czasu.

 

Bez obaw, we wspomnianym lokalu nie ma dywanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No to najwyżej zrobimy Wrocławską Bitwę Śnieżną :D Ja ze swojej strony jeżeli bym wpadł, co nie jest pewne to symbolicznie po piwku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie na świeżym powietrzu. Ja nie mogę pić na śniegu, bo zawsze po tym robię głupie rzeczy, których się wstydzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako jeden z organizatorów mogę Was zapewnić, że nadchodząca edycja ma być nieco inna, ponieważ położymy większy nacisk na networking i wymianę doświadczeń. Generalnie zależy nam na tym, by osoby chcące robić biznes hostingowy miały okazję do nawiązywania nowych kontaktów. Podczas konferencji będzie mnóstwo okazji do poznania osób, które są średnio dostępne na codzień, np. inwestorów, którzy szukają spółek z naszej branży do swojego portfolio.

 

Moją osobistą ambicją jest to, by podczas takiego spotkania wykluwały się znajomości biznesowe, które w czasie przekłują się na ciekawe projekty. Te znajomości będziemy chcieli budować za pomocą nowych elementów formuły - Hosting Quest etc. Myślę, że jeśli ktoś potraktuje to jako biznesową okazję, nie będzie zawiedziony.

 

Imprezka też będzie, i - co więcej - nigdy do tej pory nie było to sztywne korporacyjne party. Ten, kto był w zeszłym roku, dobrze o tym wie ;). Dlatego zapraszam wszystkich bardzo gorąco.

 

Jeśli macie jakieś uwagi, komentarze, potrzeby - wszystkie je można zgłosić w formularzu rejestracyjnym. Na pewno starannie je rozpatrzymy. Tutaj też chętnie odpowiem na pytania dotyczące spotkania.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę jechać . Byłem na x wcześniejszej edycji temu i nie powiem było OK. Mam tylko cichą nadzieje że edart pojedzie bo wtedy rozrusza się jakoś konferencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To jeszcze takie pytanie, wykłady będą w naszym rodzimym języku czy wszystko po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na phpCON mi się nie udało dotrzeć.

Do Wrocławia rzut beretem, więc wpadnę, nie mam innego wyjścia. W zasadzie to ciekawsza wydaje się propozycja Michała - piwo po wszystkim, bo w zasadzie już się parę razy ustawialiśmy na piwo Misi3k. ; )

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę jechać . Byłem na x wcześniejszej edycji temu i nie powiem było OK. Mam tylko cichą nadzieje że edart pojedzie bo wtedy rozrusza się jakoś konferencja wink.png

 

ale tym razem auta nie biorę, strach potem na drugi dzień wracać wacko.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://hostingmeeting.pl/index.php/agenda/

 

As in, WTF? Serio cały dzień wypełniony 15-min ścinkami od sponsorów? Zero jakiejkolwiek treści? Reklam nawet z adblockiem mam dookoła wystarczająco dużo.

 

W sumie to myślałem żeby się przejechać ale turlać się ileś godzin żeby wyjść na piwo wieczorem to trochę bez sensu jest. Kurde, na PyConie Microsoft chociaż próbował zrobić merytoryczną prezentację o Azure (jak wyszło to inna sprawa ale próbował). Tutaj nikt widać nie udaje że chodzi o coś innego niż wepchnięcie Oracle'a na serwerach HP z procesorami AMD, pod kontrolą VMware. Czy jakoś. Ble.

 

Jak ktoś będzie to niech się pochwali ile dostał "pendrive'ów za ankietkę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Faktycznie, zaczyna się układać w ten sam szajs co poprzednim razem i tego się obawiałem. Zamiast konkretnych tematów każdy kto wyłoży kasiorę będzie wciskał swój CRAP jak poprzednio.

 

„Wyzwania dla Partnerów Microsoftu. Wyzwania dla samego Microsoftu”

„Nowości Programu Partnerskiego Microsoft”

 

hehe dobry żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×