Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cabana

Udostępnianie internetu via IPv6 - Windows Server 2008

Polecane posty

Mam pytanie jak udostępnić internet w sieć domową IPv6?

Tunel mam z sixxs (aiccu) + subnet

Przypisałem do "Połączenie lokalne" ip, oraz do lapka (windows 7) pingują się po IPv6 na do interfejsu aiccu przypisałem ip: 2001:6a0:30b:abcd::1 oraz ustawiłem je w lapku na "Połączenie lokalne" jako bramę domyślną. Oczywiście to IP można z zewnątrz pingować, ale ja nie moge go w lan pingować :(

 

Jakiś pomysł?

 

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×