Skocz do zawartości
malit

Zlecę wykonanie strony dla biura księg-rach

Polecane posty

Witam,

zlecę stworzenie strony dla biura księgowo-rachunkowego z możliwością włąsnoręcznego aktualizowania strony, umieszczania nowych materiałów, linków, druków, kalkulatorów( ogólnodostepne w sieci ) oraz z możliwością wpisania i wydrukwoania faktury vat i rachunku on-line

Co do strony:

-do 5 podstron

-garfika + logo

-umieszczenie kalkulatorów rachunkowo-płacowych

-wystawianie faktury Vat/rachunku (wydruk lub do PDF) jako opcja ogólnodostepna on-line dla wszystkich.

-kontakt (formularz, google maps)

 

+ to co się narodzi w trakcie pracy.

 

Koszt do 800 netto pln.

Termin wykonania do max 20 listopada

Rzoliczenie po dokońćzeniu 100 % zlecenia, mołżiwość podpisania umowy. Mołziwość wystawienia f-v.

 

Oferty wraz z wykonanymi przykładowymi pracami prosze przesyłac na adres mailowy malit@wp.pl

W razie pytań również prosze o kontakr mailowy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze 2 lub 3 z przodu a jak chcesz to mieć ekspresowo to dorzuć jeszcze z 50% to znajdziesz kogoś kto Ci to profesjonalnie zrobi albo idź do pobliskiego gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem, czy mamy to komentować, czy nie... korci strasznie, szczególnie, że pomijając oferowaną kasę, to jest naprawdę mało informacji odnośnie funkcjonalności. No i bez zaliczki? Widać trochę manierę "byznesmanów za dychę"... a jeszcze ciekawostka: "+ to co się narodzi w trakcie pracy.". Do tego faktura i wychodzi, że tego sajta trzeba by zrobić za 500zł na rękę...

Mocno niedofinansowane, nawet jak dla studenta (tylko który student da fakturę?), już nawet oni zaczynają mieć godność ;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to musiałbyś poszukać młodego i do tego zdesperowanego freenacera. Nikt za 800 złotych raczej nie podejmie się stworzenia strony i do tego w 10 dni. Tak jak Regdos napisał, dodaj co najmniej 2000 do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STANDARDOWA strona za 800 zl netto jest do wykonania w takim terminie ale bez drukowania faktur, rachunków i bez "+ to co się narodzi w trakcie pracy." Ten ostatni wymóg jest zawsze najciekawszy :)

 

Śmieszna oferta :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie mam już co napisać, bo ednet wyjął mi z ust / palców wszystko, co chciałem o tej ofercie powiedzieć. Za 1500-2000 netto może jeszcze znalazłby się jakich chętny, który ma pojęcie o tym co robi, ale za taką kwotę to myślę, że co najwyżej jakiś początkujący studencik się podejmie. A skutki takiego postępowania mogą być opłakane.

No może tylko termin nie jest aż taki nierealny, tego typu projekt można spokojnie w tydzień zrobić. za 2500 netto się podejmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie jak byście się wczytali to podałem swój kontakt - jeśli ktos ma pytanie to chyba lepiej w taki sposób sie kontaktować, a nie nabijać sobie statystyki ttaj na forum.

 

Jeśli oferta nie spełnia Waszych oczekwiań to nikt nikogo nie zmusza - nie ma co wylewać żalu.

 

Fakt, że nie jestem stałym bywalcem ale wpadam tu co jakiś czas i zawsze znajduję co potrzebuję. Jestem pewien, że tak i będzie tym razem. Zapraszam studentów, freelancerów...

 

ps: z terminem mi sie nie spieszy, moze być i miesiąc ale i równiez jestem gotowy szybko pociągnać projekt (taki był mój przekaz, który sobie odebraliście na opak)

 

Mimo wszystkiego pozdrawiam Was i powodzenia :)

 

Jak będę miał zlecenia za 8 tyś też się zgłoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, wszyscy, którzy się tu wypowiedzieli to początkujący forumowicze, którym potrzebny jeszcze jeden post do statystyk, bo się staną bardziej "pro". Po prostu chcieliśmy Ci coś uświadomić. A jak masz szukać taniej siły roboczej, to na zlecenia.przez.net znajdziesz gimnazjalistów, którzy Ci to za doładowanie tak-taka zrobią albo poszukaj jakiegoś Hindusa czy innego Malezyjczyka z ofertą za 5 dolarów. Tylko nie wracaj tu później z płaczem, że jest zrobione do dupy.

Stawiasz wymagania, które jest w stanie spełnić tylko ktoś, kto ma wiedzę i doświadczenie, a oferujesz stawki dla gówniarzerii i oczekujesz jeszcze, że będziemy Ci przyklaskiwać?

No bez jaj...

 

A za 8 kawałków to pewnie drugi Onet byś chciał?

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie oczekuję, że mi pomorzesz jak wrócę z płaczem, a póki co Onetu nie planuję zrobić....

 

Umówmy sie tak, jak nie znajdę to schylę czoło, przeproszę, dorzucę do stawki i każdemu stawiam browara.

 

Póki co jeszcze czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kolejnym "specjalistą" na tym śmiesznym forum może i nie mam godności godnej mzone-net.eu ale zlecenie jest dla mnie nawet ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@F0X: jak nie prowadzisz działalności, nie odprowadzasz składek, nie masz praktycznie kosztów, bo kompa dostałeś pod choinkę a soft na torrentach, jesteś na utrzymaniu rodziców i masz za dużo wolnego czasu, bo nie grasz akurat w Skyrim to może i takie zlecenie jest interesujące. Ale za 670-kilka złotych (po odprowadzeniu podatku dochodowego) żaden zawodowy webmaster nie będzie takich rzeczy robił, bo po pierwsze mu się to nie opłaci, a po drugie jeszcze sam sobie popsuje rynek.

 

Wielu "biznesmenom" się wydaje, że tworzenie stron i aplikacji internetowych jest prostym i bardzo tanim w prowadzeniu interesem. Nie jest. Przyjmijcie to w końcu do wiadomości. Webmastering jest takim samym interesem jak każdy inny - wiąże się z wysokimi kosztami, wymaga olbrzymiej ilości czasu na zdobywanie i późniejsze szlifowanie umiejętności, do tego potrzebne są określone predyspozycje, nie każdy się do tego nadaje, tak samo jak nie każdy zostanie fachowym posadzkarzem, elektrykiem, bankowcem czy cukiernikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@FOX, to prawda, nie masz godności godnej Mzone, w ogóle jej nie masz skoro wykonasz każde zlecenie za przysłowiowe pięć złotych. Zapierdzielać jak debil po naście godzin dziennie i mieć z tego parę zeta ? Nawet jak nie ma się dodatkowych kosztów to i tak jest to psucie rynku i utrudnianie życia twórcom z godną godnością. Trza albo desperata albo świra który będzie zapierdzielał za 500 zeta nad wielkim zaawansowanym projektem. Przykładem jest mój ziom który robi świetne projekty, zaawansowana grafika, czysty i czytelny kod gdzie u niektórych to jest sieczka, wykorzystuje najnowsze trendy i technologie i musi się zadowolić robieniem stron po 300 czy 400 PLN bo tacy jak ty co psują rynek powodują że takie osobniki jak mój ziom muszą spuszczać z ceną żeby mieć jakąkolwiek kasę. Dobra strona musi kosztować, ale nie 500 czy 1000 zeta, często to jest o wiele więcej bo są to zaawansowane projekty które mają rozbudowane funkcje. Idea wszystko za 5 PLN jest błędna, psuje rynek i jest zwyczajnie toksyczna. Tak jak napisali MZone i Ednet - trzeba dodać do podanej kwoty minimum ze 2 kafle. Inaczej to będzie lipa a nie strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam psują rynek.

Jeśli ktoś się zgodzi to zrobić za taką cenę to albo bardzo szybko podniesie kilkukrotnie ceny zobaczywszy, że jest niezłe wzięcie, albo okaże się amatorem/hobbystą który napisze dziurawą aplikacje, bedzie nieterminowy i/lub inne problemy. ;)

 

"+ to co się narodzi w trakcie pracy.",

"Koszt do 800 netto pln.",

"Termin wykonania do max 20 listopada",

"Rzoliczenie po dokońćzeniu 100 % zlecenia",

"adres mailowy malit@wp.pl"

Każda linijka tak ocieka profesionalizmem, że z nożem na gardle zwyczajnie bałbym się podjęcia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@F0X: jak nie prowadzisz działalności, nie odprowadzasz składek, nie masz praktycznie kosztów, bo kompa dostałeś pod choinkę a soft na torrentach, jesteś na utrzymaniu rodziców i masz za dużo wolnego czasu, bo nie grasz akurat w Skyrim to może i takie zlecenie jest interesujące. Ale za 670-kilka złotych (po odprowadzeniu podatku dochodowego) żaden zawodowy webmaster nie będzie takich rzeczy robił, bo po pierwsze mu się to nie opłaci, a po drugie jeszcze sam sobie popsuje rynek.

 

Mieszkam z swoją partnerką (przyszłą żoną) nikt mnie nie utrzymuje , nie pomaga, nie daje zasiłków ani rent, ba nawet prowadzę własną działalność gospodarczą i regularnie płacę składki do ZUS-u więc twoja ocena d.v jest trochę z dupy dry.png

 

Odnośnie samego zlecenia nie jestem samobójcą , by bawić się za 500 zł. Lubię jednak jak szanuje się mój czas i wiedzę, Jednak co niektórzy przesadzają z stosunkiem ceny do pracy. Ale to nie czas i miejsce na taką mięsną polemikę. Jeśli jest ktoś kto jest w stanie napisać aplikację w tej cenie to nie musicie z potencjalnego zainteresowanego robić mielonkę (zawiść ~ zazdrość). Jeśli wyda bubla to jedynym kto będzie miał problem jest klient. tak jak napisał Pajter ... jeśli założyciel zaoferuje 950 zł netto i przedstawi szczegóły odnośnie wymagań mogę podjąć się zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak- zazdrość i zawiść od razu. IMHO 950zł to gówniane wynagrodzenie za takie zlecenie. Nad projektem prawdopodobnie trzeba spędzić około 20-30h (grafika i logo, pocięcie + szablon css, formularze i kalkulatory, pewnie jakiś CMS).

 

Dla porównania:

 

Całkiem niedawno był u mnie hydraulik i wymieniał pion kanalizacyjny i rury. Za robotę wziął 500zł i zabrało mu to 5h oczywiście bez rachunku, czyli jak by miał wystawić rachunek to by pewnie liczył 120zł/h.

 

I teraz załóżmy, że przyjmiemy stawkę 100zł/h netto i 25h na wykonanie projektu =2500zł netto

Za krótki termin nie doliczam niczego (aczkolwiek jak mam takie sytuacje u siebie, to coś pilnego musi mieć swoje solidne uzasadnienie finansowe, abym rzucił wszystko i zrobił akurat ten projekt). To jest jak tutaj koledzy napisali - uczciwa stawka za wykonanie takiej strony.

 

No i na koniec - aby zostać hydraulikiem (takim bez licencji) to wystarczy Ci max 3-6 miesięcy praktyk.

W realizacjach różnych projektów stron i serwisów internetowych siedzę ponad 5 lat i ciągle się uczę. Płacę podatki od każdego zlecenia, bo moimi odbiorcami są firmy. Wykonanie tego zlecenia poniżej kwoty 2000zł to psucie rynku i brak szacunku do własnej wiedzy i umiejętności. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

za 800zł to ja ci mogę w dwa miesiące na spokojnie zrobić prostą stronę z kalkulatorem w PHP :D Oczywiście szablon prosty taki podstawówkowy :D hahahaha :)

 

 

Za 800zł to ci ludzie nie napiszą samej opcji wyliczania (kalkulatora) i drukowania w PDFie jakiś plików i ich generowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@FOX: a nie wolisz w tym czasie co byś wykonywał to zlecenie zrobić dwóch "normalnych" CMSów za 950 zł netto każdy?

Zarobiłbyś 2x więcej.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, dajcie mu zrobić to za taką kasę jak chce :), nie naskakujcie od razu na niego. Zrobi kilka projektów i przekalkuluje czy w ogóle mu to się opłaca, a konkurencja jest zdrowa dla rynku :)

To samo będzie tyczy się zleceniodawcy, wykona dla niego zlecenie osoba o słabych umiejętnościach, to szybko zweryfikuje parametry swojej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, dajcie mu zrobić to za taką kasę jak chce smile.png, nie naskakujcie od razu na niego. Zrobi kilka projektów i przekalkuluje czy w ogóle mu to się opłaca, a konkurencja jest zdrowa dla rynku smile.png

To samo będzie tyczy się zleceniodawcy, wykona dla niego zlecenie osoba o słabych umiejętnościach, to szybko zweryfikuje parametry swojej oferty smile.png

 

Jak najbardziej zgadzam się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, zycie zweryfikuje FOXowi sposób wyceniania zleceń, ale teraz moga to czytac potencjalni klienci i widzą jesli taka strona kosztuje 800 to idąc tym tokiem myslenia zwykly CMS nie powinien kosztowac wiecej niz 400 zl.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zrobienie logotypu to przecież igraszka i nie powinno kosztować więcej niż 20 złotych.

A wizytówka to też nie jakaś skomplikowana sprawa, więc może z 30 złotych?

A w ogóle to są tak niskie kwoty, że może nie warto się bawić z fakturami, przelewami, po prostu róbmy to za darmo!

 

Pier... to, zamykam firmę, idę na zasiłek. Kuroniówki dostanę więcej niż zarobię przy takim debilnym myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż taka grafika to może 2 godziny roboty, ale co poniektórzy przesadzają :D Nie wiem jak z kodem ale nie podejrzewam, żeby to zajęło 25 godzin roboty tak jak napisał ktoś na poprzedniej stronie ^^ Gość nie zapłaci więcej bo najwidoczniej go nie stać, fakt faktem za tą cenę niczego profesjonalnego nie dostanie ale to jego problem, nie Wasz... Jak chce kupić gó*no niech kupuje, co Wam do tego ? Na pewno znalazłby się ktoś kto to zrobi chociażby z nudów, nie spinajcie się i nie udawajcie profesjonalistów bo to śmiechu warte :P

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie stać na Mercedesa klasy S, ale nie pójdę do salonu sprzedaży tej niemieckiej firmy powiedzieć im, że mają mi go dać za 1/3 ceny. Pójdę do salonu tańszej marki i kupię coś, na co mnie stać, nie mówiąc, że potrzebuję pięciolitrowego silnika, skórzanych siedzeń z masażem, wszelkich udogodnień luksusowej limuzyny, ale za cenę auta klasy średniej. I to wcale nie jest śmiechu warte. Podrośniesz, zaczniesz sam się utrzymywać, płacić składki i podatki, to zmienisz podejście.

 

Poza tym to, że grafik robi grafikę w 2 godziny nie oznacza, że tylko tyle jest ona warta. Najpierw trzeba się nauczyć ją robić, mieć wyczucie, z czym nie każdy się rodzi, trzeba kupić sprzęt i oprogramowanie, a to są olbrzymie koszta. Ile razy jeszcze mam napisać to samo, tłumaczyć jak chłop krowie na rowie, żeby do niektórych dotarło, że usługi graficzne czy programistyczne nie wypadły sroce spod ogona? Mechanikowi samochodowemu nie powiesz, że nie zapłacisz mu za naprawę 5 stów, bo przecież zrobił to w godzinę i dasz mu najwyżej stówkę, bo dostaniesz w pysk za obrazę człowieka, który się swojego fachu uczył parę lat i zainwestował w warsztat kupę kasy. Dlaczego więc w ten sposób traktuje się grafików czy koderów?

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hola hola mikisz... przymknę oko na pisanie bzdur takich, jakie wypisuje tu F0X, że ma DG i zrobi to za grosze (choć i tak podbił cenę, co przy zamieszkaniu np. w Pierdziszewie Dolnym może i przejdzie), ale błagam... nie piszmy już takich bzdur, że to tyle a tyle zajmie i w ogóle "no co"...

 

Wybudowanie domu też - no co, parę cegieł, dźwig postawić, pomurować, 10 ludzi powinno to zrobić w miesiąc i dlaczego jedno mieszkanie kosztuje 3 stówki?

 

Kogoś nie stać, to nie ma... a my no pewnie - "tylko" komentujemy, że kwota za niska / za wysokie wymagania. Tylko nie idźmy w stronę "no co, przecież to jest luzik fucha" tylko idźmy w stronę pilnowania profesjonalizmu. Już tu d.v pisał o modelowym dzieciaku mieszkającym u mamusi, komputer od babci a soft z torrentów... kopa w d... takim, a nie do kręcenia biznesów...

 

d.v szkoda gadać, to jest taka polska właśnie masakra. Zmieniaj tu kraj, ludzi, podejście... a gdzie tam...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×