Skocz do zawartości
justinblog

[wirtualny] Serwer dla mojej strony justin-bieber-blog.pl

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

Mam taki problem, że potrzebuję dobrego hostingu za około 150zł na rok pod mojego bloga justin-bieber-blog.pl.

 

W tej chwili korzystam z oferty firmy Hekko: EasyPack+, ale nie jestem zadowolona, bo strona strasznie muli.

Na pewno jednym z powodów jest nie najlepsza optymalizacja szablonu, ale ja nie potrafię sobie niestety z tym poradzić.

 

Ruch do tej pory na blogu nie jest aż tak duży, bo około 600 unikalnych wizyt (ale mam nadzieję, że będzie więcej:) ), dlatego transfer miesięczny jak najbardziej wystarcza, ale problem jest z użyciem procesora, co mogę zaobserwować w panelu klienta hekko. Na przykład wczoraj zużycie procesora było na poziomie: 6.55% a limit to 3% na dzień, więc często blokują mi konto.

 

Poradźcie proszę jaki hosting sobie z tym poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił przede wszystkim optymalizację bloga. Zobacz pluginy wp supercache i inne.

A dopiero potem zmień hosting. Bo myślę że nie ma sensu zmieniać hosting przy 600uu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie korzysta ze sporej ilosci pluginow, to tak jest.

Sprobuj uzyc wtyczki WP Super Cache, powinna przyspieszyc dzialanie bloga i zmniejszyc obciazenie generowane przez niego. Trzeba tez ja odpowiednio skonfigurowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, domyślałam się że takie będą, ale naprawdę próbowałam.

Mam też WP Super Cache, ale tak jak pisze Miłosz, trzeba ją pewnie odpowiednio skonfigurować.

 

Dlatego właśnie szukam hostingu z dobrymi parametrami. Znalazłam vihost.pl z limitem cpu 15%, ale za 300zł. To trochę dużo dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie konta na inny serwer nie musi rozwiązać Twojego problemu z wolną stroną. Najpierw zrób optymalizację w swoim serwisie, tak jak napisali moi poprzednicy, dopiero potem rozglądaj się za nowym serwerem.

 

Nie porównuj także limitów CPU w różnych firmach, na jednym serwerze te 15% może być mniej wydajne niż na innym 10%. Każda firma bazuje na swoich ustaleniach i procent w tym przypadku procentowi nie będzie równy. Takie porównanie po prostu nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh.pl, dobrze wygląda ta promocja, a i jeśli chodzi o tą pomoc to byłoby fajnie smile.png

 

zastanowię się jeszcze i się zgłoszę

 

edit.

www.mzone-net.eu, dziękuję za odpowiedź, dzięki za wskazówki co do cpu, ale jak już napisałam, próbowałam ale sobie nie radzę ze zoptymalizowaniem tego bloga niestety

Edytowano przez justinblog (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem lekarstwem nie jest zmiana hostingu. Jak widzę, Twoja strona dobrze działa a są jeszcze godziny wzmożonego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×