Skocz do zawartości
Pablo_01

Poszukuję konta Reseller - proszę o oferty - PILNE

Polecane posty

Poszukuje konta Reseller do stałej współpracy.

Kilka klientów już jest.

 

Obecnie:

Panel Direct Admin

Pojemność: 40-50 GB

Transfer: 150-200 GB

 

Prosze także o info o dedykowanym IP.

 

Serwer najlepiej w Polsce lub Niemczech (np. Hetzner)

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GB i USA mnie trochę odstrasza, ale jeśli ktoś mnie przekona...

Dlaczego UK Ciebie odstrasza?: https://www.service....step=0&cat_id=5

 

Zapraszam do testów, automatyczna aktywacja, serwery Dell z dyskami SAS i na łączu 1Gbps umieszczone DC na terenie UK.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się Wysp Brytyjskich. Sam miałem tam resellera i VPSa przez parę lat w Maidenhead, czyli w tym samym DC, w którym obecnie swoje serwery ma MZone i byłem bardzo zadowolony. Pingi niewiele wyższe niż do Niemieckich DC, jakość usług na najwyższym poziomie. A MZone ma już wyrobioną markę, więc śmiało możesz u nich brać konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stawiasz na polską lokalizację i wysoką wydajność, możesz śmiało brać http://vipower.pl/Konta-Reseller

Bardziej budżetowe rozwiązanie tej samej firmy w niemieckiej lokalizacji i z CPanelem: http://vihost.pl/reseller-biznes.php

Co do lokalizacji DE - wszyscy sobie chwalą, natomiast sam nie testowałem. Ale znając ekipę vipower, będziesz zadowolony.

Za jakość kont u nas w kraju mogę sam ręczyć - od roku mam tam już konto i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GB i USA mnie trochę odstrasza, ale jeśli ktoś mnie przekona...

A to niby dlaczego hosting w UK Cie odstrasza? Mozesz podac jakies powody? Mzone ma uslugi bardzo dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sam mam w MZone usługę wykupioną i jestem bardzo zadowolony. Do UK czasem jest ciut wyższy ping i FTP lubi przymulić ale to z winy dostawcy internetu a nie dostawcy serwera. Także nie masz się co obawiać UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Czy konieczny w tym przypadku jest DirectAdmin? I jaki budżet miesięczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shared jest dobry, więc i reseller jako "rozszerzony shared" też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kont reseller w FriendlyHost.

Gdy zajdzie taka potrzeba, możemy ustalić indywidualną ofertę. Na WHT cieszymy się bardzo dobrą opinię: http://www.webhostin...friendlyhostpl/ Gdyby byli Państwo zainteresowani naszą ofertą proszę o kontakt.

Edytowano przez FriendlyHost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×