Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FriendlyHost.pl

Opinie o FriendlyHost.pl

Polecane posty

Witam!

W tym temacie prosiłbym o zamieszczanie opinii na temat naszych usług hostingowych.

Jesteśmy młodą marką z ambitnymi planami na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam! Właściciel to prawdziwy mesjasz: nie dość, że dał hosting za grosze, to jeszcze załatwił wszystkie techniczne sprawy za free:

 

www.krwawegry.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Korzystam z tego hostingu kilka dni.

Kontakt z administratorem jest bardzo dobry, zawsze odpisuje.

Administrator bardzo miły, we wszystkim pomaga, wytłumaczy wszystko.

Posiadam własne forum i nie poradziłem sobie z przeniesieniem jego na ten hosting, Admin wszystko za mnie zrobil, sam przeniosl, nawet domene mi podpial.

Hosting działa bardzo dobrze, śmiga jak marzenie.

30gb transferu za śmieszne 2.88.

Hosting przez te 3dni, caly czas dziala, nic nie muli.

Jedyny jaki minus widze, ze narazie nie ma panelu zamówień, ale to kwestia czasu

Firmę oceniam na 10/10

Pozdrawiam.

Edytowano przez Miłosz
formatowanie posta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem pakietu "DRUGIEGO" w firmie FriendlyHost. Pierwszym powodem dla, którego przeniosłem swoją stronę do tej firmy była atrakcyjna cena, ale jak się okazało później tych powodów jest o wiele więcej. Po pierwsze świetny suport i miła obsługa. Udzielono mi wszelkiej w przeniesieniu wszystkich plików na nowy serwer. Odpowiedzi na moje e-maile były natychmiastowe, a ich autorem był człowiek bardzo kompetentny i znający się na swoim fachu, a nie jakiś podrzędny konsultant. Jak na razie serwer jest bardzo stabilny i nie ma z nim żadnych problemów. Pozatym widać, że firmie bardzo zależy na każdym kliencie, i są s stanie dostosować usługę do indywidualnych potrzeb klienta. Myślę, że moja współpraca z firmą FriendlyHost, będzie bardzo owocna, a wrażeniami na pewno się z Wami podzielę. Strona może nie przyciąga oprawą graficzną, ale czy to jest najważniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×