Skocz do zawartości
Wildu

Gdzie nabyć serwer ftp pod magazyn plików ?

Polecane posty

Witajcie,

 

Poszukuję firmy, która może zaoferować hosting plików, nie potrzebuję super modułów, ponieważ to ma być tylko magazyn dla serwisu.

Dodam, że tutaj tylko ja będę uploadował, więc to nie będzie coś al'a Rapidshare.

 

Docelowo chciałbym ok. 10-15 GB powierzchni + 150 - 200 GB transferu no i oczywiście, żeby nie było non stop przeciążenia serwera.

 

Z góry dzięki za odpowiedź,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zakup VPS z podobnymi parametrami w cenie 20-30 zł , lepiej na tym wyjdziesz , gdyż oferty magazynowania plików są droższe.

 

Jakie pliki chcesz tam trzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witaj, czy w/w rozwiązanie ma mieć pełną funkcjonalność shared ? czy np. tylko serwer ftp + tls itp. ?

jki budżet możesz przeznaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pliki to będą rar'y/zip'y z szablonami stron, skryptami php itp.

Też myślałem o VPS.

 

@www.ionic.pl :

Szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć co dokładnie serwer musi mieć zainstalowane, potrzebuję po prostu magazynu dla serwisu, do którego mogę linkować download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć, w tej chwili chciałbym poznać poszczególne oferty różnych firm.

Na pewno nie chodzi mi o 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dla Ciebie byłby serwerek VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej pisali, weź VPS, do tego wstępna administracja (instalacja i konfiguracja) i później raz na miesiąc godzinka nadzoru administracyjnego. Tak wyjdzie Ci najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to da odwiedzającym jego stronę, którzy będą chcieli te pliki ściągnąć? Też mają sobie wszyscy premium zakładać? A może jeszcze dodatkowo skrypt, który będzie z serwera premium przez inny serwer podawał te pliki? Czy coś jeszcze bardziej skomplikowanego wymyślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to da odwiedzającym jego stronę, którzy będą chcieli te pliki ściągnąć? Też mają sobie wszyscy premium zakładać? A może jeszcze dodatkowo skrypt, który będzie z serwera premium przez inny serwer podawał te pliki? Czy coś jeszcze bardziej skomplikowanego wymyślisz?

 

Gdybyś czytał uważnie, to zauważyłbyś, że napisałem: "konto (nawet premium) w serwisie hostującym pliki, gdzie nie ma limitów dla pobierających". I np. na wspomnianym odsiebie.pl nie ma chyba takich limitów, jak na filesonic.com czy chomikuj.pl. Teraz jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie serwery były do tej pory, żeby tylko "ruszyć" z tym wszystkim.

To się sprawdza, ale w towarzystwie bardziej warezowym, gdzie to jest normą i w dodatku ludzie są tak napaleni na coś, że będą klikać i przepisywać setki pierdół.

 

Tutaj jak ktoś zobaczy, że ma masę przycisków, reklam i jeszcze jakieś limity, to wychodzi :)

Nie mniej jednak problem rozwiązany. Jeden z userów WHT po prostu mi odstąpił troszkę powierzchni swojego dedyka, za co bardzo dziękuję.

 

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×