Skocz do zawartości
xorg

Największy polski portal aukcyjny `szedł na dno`.

Polecane posty

Gość

Przy każdej zmianie na każdym portalu jest identyczna sraczka w opiniach, by po miesiącu lub dwóch napisać "no jednak jest wygodniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojejku, to straszne. co to będzie? Jak żyć panie premierze?

Jasne, że straszne. Gdyby była mowa o małej witrynie to nie byłoby problemu, a Allegro jest głównym źródłem dochodów dla tysięcy sprzedających, a zarazem było miejscem dla tysięcy ludzi aby kupić coś w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

No i? Niczego to nie zmienia. Marudzenie jest zawsze, tyle juz tych "afer" i "odchodzenia" od serwisu było. Pewnie jeszcze będzie z 20 bojkotów i 10 fochów..

 

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo robią kolejną "obniżkę" opłat i prowizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Who cares. Mają monopol. Dalej jest wygodnie, dalej jest spoko. A te śmieszne komentarze są lepsze niż uphost na wykopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany mają małe znaczenie. Najgorszą zmianą było uniemożliwienie płatności kartą m.in. w kategorii Internet. I podczas kupowania, nie ma żadnej informacji o tym, że kartą nie można zapłacić. W zasadzie uniemożliwia to zakupy osobom spoza Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allegro nigdy nie było polotne do innych serwisów aukcyjnych jak np. Ebay, i też nigdy nie będzie. Swój sukces w Polsce zawdzięcza tylko temu, że było jednym pierwszych serwisem tego typu. Allegro w zasadzie nigdy także nie dbało o swoich klientów (sprzedawców), ja osobiście miałem wiele problemów z nimi, moje konto jest zawieszone już około 5 lat wink.png , na nic wysyłanie do nich próśb, po prostu olewają. Takich przypadków jak mój jest setki, wszyscy mają problem z odblokowaniem konta sprzedawcy u nich, to już jest jak tradycja.

 

Jak od kilku lat sprzedaję rzeczy za pośrednictwem Ebay i nie było żadnych problemów z komentarzami, płatnościami itp. Allegro jednak jest specyficznym serwisem aż dziw, że mają tyle zarejestrowanych klientów i przodują w Polsce.

 

Te opisane zmiany raczej i tak nie spowodują spadku popularności Allegro, wielu sprzedającym bardzo ciężko przestawić się na inny serwis aukcyjny, Polacy sami w sobie jakoś boją się nowości typu Ebay i Allegro w tym przypadku jest na 1 pozycji.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Się uśmiałem ^^

 

Na szybko zerknąłem sobie na zmiany w allegro - podoba mi się nowy układ i wygląd. Jest o wiele czytelniejszy IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba tylko dla tego że jest teraz wszystko zamotane. Wygląda "nowocześnie" ale jak ktoś się przyzwyczaił do starego wyglądu to ma problemy z ogarnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja teraz mam problem ze znalezieniem podstawowych informacji typu "Lokalizacja przedmiotu" czy "Faktura VAT".

To wszystko wcześniej było na jednej stronie, teraz trzeba się na-klikać...

Do tego źle przegląda się galerie zdjęć na urządzeniach mobilnych przy wyborze desktopowej wersji, bo wersja mobilna jest strasznie okrojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×