Skocz do zawartości
NetMat

[opinie] Hostowisko.pl

Polecane posty

Gdzie jest ta oferta do serwerow ts3. Oraz kiedy pojawi sie ta oferta z super tanim transferem ?

 

Oferta na super tani transfer będzie dostępna do końca kwietnia. O szczegółach poinformujemy klientów zarejestrowanych do panel.hostowisko.pl w ramach e-mailowych powiadomień o nowościach.

 

Jeśli chodzi o TS3, to proszę skorzystać ze zwykłego VPS i po prostu wgrać na niego serwer TS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Nie wiecie może co się stało z hostowisko.pl?

VPS nie odpowiada, tak samo strona główna i strona nri.pl. Traceroute urywa się gdzieś w atmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może co się stało z hostowisko.pl?

VPS nie odpowiada, tak samo strona główna i strona nri.pl. Traceroute urywa się gdzieś w atmanie.

Pewnie zwinęli interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi soe wydaje ze maja jakiś problem techniczny i wszystko niedługo wróci do normy.

 

Zgadza się, mieliśmy problemy techniczne już wszystko wraca do normy.

W razie pytań proszę o e-mail na admin@nri.pl.

Klienci dotknięci problemem niedługo otrzymają szczegółowe informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

 

Nie ma problemów by cofnąć wpłatę jeśli środki nie zostały wykorzystane.

Z tego co wiem już na e-maila otrzymał Pan odpowiedź w tej sprawię, kilka godzin temu.

Otrzyma Pan swoje 10 zł, którymi tak "obracamy" przez kilka godziny :]

Co więcej możemy oddać Panu 12 zł za wynikłe nieporozumienie.

 

"poinformowano mnie" - nikt Pana nie informował, to są automatyczne komunikaty z panelu zarządzania usługą, które nie są w stanie przewidzieć wszystkich zaistniałych sytuacji.

 

 

 

Jakie 100 zł, ledwo 10 zł i to po 1 godzinie zarządzał zwrotu. Rozumiem, żebyśmy trzymali mu 50 zł przez tydzień.

 

 

 

Rozumiem, że Pan "nie toleruję cwaniactwa", ale bardzo nie ładnie jest oczerniać kogoś (pisanie publicznie, że nasza firma kogokolwiek "oszukała" choćby Pana jest mówienie nie prawdy) bez wysłuchania odpowiedzi drugiej strony. Nawet Pan na nią kilku godzin nie zaczekał.

 

Dlaczego mówi Pan nie prawdę:

* nigdzie nie gwarantujemy, że z chwilą złożenia zamówienia na VPS w ciągu minuty, go Pan otrzyma.

* nie obracamy pieniędzmi naszych klientów

 

Proszę się zastanowić co Pan wyprawia.

Bo jeszcze otrzyma Pan wezwanie do sądu i te 10 zł będą śmieszną kwotą przy odszkodowaniu za wypisywanie takich głupot.

 

Każdy ma prawo upominać się o swoje i nieważne czy to 1zł czy 10zł. Według mnie firma nie powinna publicznie wypisywać kwot, jakie klienci zostawiają. Jeżeli tak pogardliwie piszesz "10 - 12zł" to oferuj usługi od 500zł jeżeli dla ciebie to jakiś pieniądz.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy ma prawo upominać się o swoje i nieważne czy to 1zł czy 10zł. Według mnie firma nie powinna publicznie wypisywać kwot, jakie klienci zostawiają. Jeżeli tak pogardliwie piszesz "10 - 12zł" to oferuj usługi od 500zł jeżeli dla ciebie to jakiś pieniądz.

 

Wydaje mi się, że to nie pogardliwość dla małych kwot, ale odpowiedź na komentarz, że firma OBRACA jego pieniędzmi.

No, proszę Cię.

Nawet korzystając z niepewnej firmy amber gold, która daje wysokie % "lokat" - to tylko 13% (-podatek belki) od 10 zł. rocznie.

czyli 10zł*0.13 = 1.3zł / 365 dni = 0.0035614384

 

Więc, krytyka klienta jak dla mnie brzmiała "To zła, zła firma. Nie dała vpsa, obraca moimi pieniędzmi i zarobiła na mnie 0.0035614384 zł" ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona i panel zaczęły działać, ale VPSy jeszcze nie chodzą. Czy można spodziewać się jakiejś rekompensaty za ponad 24h offline? Szczególnie, że na stronie widnieje 99,9% uptime czyli jakieś 9h w skali roku. Jeżeli nie to przenoszę moje VPSy gdzie indziej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona i panel zaczęły działać, ale VPSy jeszcze nie chodzą. Czy można spodziewać się jakiejś rekompensaty za ponad 24h offline? Szczególnie, że na stronie widnieje 99,9% uptime czyli jakieś 9h w skali roku. Jeżeli nie to przenoszę moje VPSy gdzie indziej.

Napisz na BOK firmy oto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się, że to nie pogardliwość dla małych kwot, ale odpowiedź na komentarz, że firma OBRACA jego pieniędzmi.

No, proszę Cię.

Nawet korzystając z niepewnej firmy amber gold, która daje wysokie % "lokat" - to tylko 13% (-podatek belki) od 10 zł. rocznie.

czyli 10zł*0.13 = 1.3zł / 365 dni = 0.0035614384

 

Więc, krytyka klienta jak dla mnie brzmiała "To zła, zła firma. Nie dała vpsa, obraca moimi pieniędzmi i zarobiła na mnie 0.0035614384 zł" ;->

 

Wątpię żeby firma miała 1 klienta. Gdyby miała 1000, czy 10 000, to cyferki już lepiej wyglądają. Nie interesuje mnie to, czy firma "obraca" pieniążki klientów ;) Jednak to, co napisali jest dla mnie śmieszne. Jako właściciel firmy nigdy bym tak nie napisał. Firma sama oferuje usługi za "śmieszne" pieniądze, a później głupio ironizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby firma miała 1 klienta. Gdyby miała 1000, czy 10 000, to cyferki już lepiej wyglądają. Nie interesuje mnie to, czy firma "obraca" pieniążki klientów wink.png Jednak to, co napisali jest dla mnie śmieszne. Jako właściciel firmy nigdy bym tak nie napisał. Firma sama oferuje usługi za "śmieszne" pieniądze, a później głupio ironizuje...

 

raczej nie mają więcej jak 10k klientów.

 

10zł*0.13 = 1.3zł / 365 dni = 0.0035614384

To przesuń sobie przecinek w prawo. Przy 10k klientów daje to 35zł dziennie.I teraz pomyśl ile godzin pracy kosztowałoby pilnowanie tego wszystkiego i robienie kilkunastu przelewów dziennie. Czy godziny pracy nie będą więcej warte? A jak nie przelewów tylko by było na ROR, to nie 13% tylko jakieś 5%.. ;)

No i nie zapominajmy, że to jakieś ryzykowanie opinii dla 35zł. A przy 10k klientów firma ma chyba "nieco" większe zarobki. ;)

 

No, ale koniec offtopicu z mojej strony.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona i panel zaczęły działać, ale VPSy jeszcze nie chodzą. Czy można spodziewać się jakiejś rekompensaty za ponad 24h offline? Szczególnie, że na stronie widnieje 99,9% uptime czyli jakieś 9h w skali roku. Jeżeli nie to przenoszę moje VPSy gdzie indziej.

 

Pozdrawiam

 

Osoby dotknięte awarią dostaną zwrot kosztów utrzymania VPS za dwa dni na pewno. Myślimy również jak ponad to wynagrodzić Wam tą awarię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Osoby dotknięte awarią dostaną zwrot kosztów utrzymania VPS za dwa dni na pewno. Myślimy również jak ponad to wynagrodzić Wam tą awarię...

tak sobie przeczytałem Wasz regulamin i gwarantujecie dost. 99.9% bez żadnych konsekwencji wpisanych w sla czy reg. jak to jest ? 99.9% bez określania konsekwencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby firma miała 1 klienta. Gdyby miała 1000, czy 10 000, to cyferki już lepiej wyglądają. Nie interesuje mnie to, czy firma "obraca" pieniążki klientów wink.png Jednak to, co napisali jest dla mnie śmieszne. Jako właściciel firmy nigdy bym tak nie napisał. Firma sama oferuje usługi za "śmieszne" pieniądze, a później głupio ironizuje...

 

Po pierwsze właściciel firmy nie ma czasu na wypisywanie postów na forach. Od tego ma pracowników takich jak ja lub inni koledzy z działu BOK/PR. Każdy stara się reprezentować firmę jak najlepiej, ale ponieważ jesteśmy tylko ludźmi każdemu zdarza się napisać czasem coś głupiego.

 

Druga kwestia. Podanie kwoty miało na celu pokazanie właśnie skali finansowej opłacalności i sensu takiego procederu "obracania" pieniędzmi. Jak to napisał/wyliczył pajter. Klient jest na tej stronie anonimowy, nie podaliśmy też średniej wpłaty dokonywanej przez naszych klientów. I nikt nie miał na pewno na celu w szydzić/wyśmiewać się z wielkości wpłaty. Każdy może doładować konto dowolną kwotą w dowolnym momencie i wpłacone środki wykorzystać na nasze usługi.

 

Po trzecie. Klient sam przyznał, że poniosły go emocje (proszę prześledzić cały wątek na tym forum). Wpłacił tą kwotę - 10 zł zostało podane by pokazać rząd wielkości kwoty, nie ma co jej mnożyć przez ilość dni, bo sprawa trwała 2h. A wszystko chodziło o to, że dokonał przelewu i w ciągu 2h nie otrzymał VPS. Jednak my nigdzie nie gwarantujemy, że od zamówienia i wpłaty do realizacji (czyli udostępnienia usługi VPS) minie mniej niż 2 godziny. Oczywiście w większości przypadków jest to mniej niż minuta, ale takowych gwarancji nie dajemy. Nie chciał poczekać więc otrzymał zwrot wpłaconej kwoty. Bez sensu było by chyba pozostawiać taki wątek dla czytelników pozbawiając go tak istotnego szczegółu jak wielkość wpłaty przy zarzucie o "obracanie" kasą klientów na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze właściciel firmy nie ma czasu na wypisywanie postów na forach. Od tego ma pracowników takich jak ja lub inni koledzy z działu BOK/PR. Każdy stara się reprezentować firmę jak najlepiej, ale ponieważ jesteśmy tylko ludźmi każdemu zdarza się napisać czasem coś głupiego.

 

Druga kwestia. Podanie kwoty miało na celu pokazanie właśnie skali finansowej opłacalności i sensu takiego procederu "obracania" pieniędzmi. Jak to napisał/wyliczył pajter. Klient jest na tej stronie anonimowy, nie podaliśmy też średniej wpłaty dokonywanej przez naszych klientów. I nikt nie miał na pewno na celu w szydzić/wyśmiewać się z wielkości wpłaty. Każdy może doładować konto dowolną kwotą w dowolnym momencie i wpłacone środki wykorzystać na nasze usługi.

 

Po trzecie. Klient sam przyznał, że poniosły go emocje (proszę prześledzić cały wątek na tym forum). Wpłacił tą kwotę - 10 zł zostało podane by pokazać rząd wielkości kwoty, nie ma co jej mnożyć przez ilość dni, bo sprawa trwała 2h. A wszystko chodziło o to, że dokonał przelewu i w ciągu 2h nie otrzymał VPS. Jednak my nigdzie nie gwarantujemy, że od zamówienia i wpłaty do realizacji (czyli udostępnienia usługi VPS) minie mniej niż 2 godziny. Oczywiście w większości przypadków jest to mniej niż minuta, ale takowych gwarancji nie dajemy. Nie chciał poczekać więc otrzymał zwrot wpłaconej kwoty. Bez sensu było by chyba pozostawiać taki wątek dla czytelników pozbawiając go tak istotnego szczegółu jak wielkość wpłaty przy zarzucie o "obracanie" kasą klientów na boku.

 

 

Szczerze to jest jakby tradycja że coś jest napisane z "duszy" a potem ktoś tłumaczy, że to jego niezdyscyplinowany pracownik ? współpracownik, jako że jest to forum branżowe, może moderator sprawdzi ip/hosty tych postów i je tu wklei bo a) lepiej dla wht gdyż pilnuje b) lepiej dla firmy która jest prawdomówna i ma problem z pracownikami którzy są niesubordynowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczerze to jest jakby tradycja że coś jest napisane z "duszy" a potem ktoś tłumaczy, że to jego niezdyscyplinowany pracownik ? współpracownik, jako że jest to forum branżowe, może moderator sprawdzi ip/hosty tych postów i je tu wklei bo a) lepiej dla wht gdyż pilnuje b) lepiej dla firmy która jest prawdomówna i ma problem z pracownikami którzy są niesubordynowani.

 

Ja napisałem, że ludziom zdarza się pomylić, popełnić błąd... jednak ta wiadomość i podanie kwoty nie była w moim mniemaniu błędem. Wyjaśniłem jaki miało, to cel, by uniknąć nieporozumień.

 

Kwestia szefa mnie rozbawiła, ponieważ nie wyobrażam sobie naszego szefa piszącego na jakimś forum. Ponieważ wiem, że załatwia inne sprawy, a od tego ma pracowników. Dlatego postanowiłem o tym napisać. Ale może, to żart sytuacyjny i trzeba by to zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod serwer TS3 spokojnie chodzi i jest stabilny, ale panel ma okrojone opcję nie ma własnych backupów, a transfer wychodzi strasznie drogo. Teraz płace za 1GB ramu i transfer bez limitu - 13zł/miec. , a w hostowisku za 70mb ramu i transfer wychodziło około 15zł/miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

lord101, jeżeli firma trzyma więcej vpsów na serwerze-metce, niż powinna, no to i nawet za 1,99 brutto bedą mogli sprzedawać... Tylko jak to będzie chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod serwer TS3 spokojnie chodzi i jest stabilny, ale panel ma okrojone opcję nie ma własnych backupów, a transfer wychodzi strasznie drogo. Teraz płace za 1GB ramu i transfer bez limitu - 13zł/miec. , a w hostowisku za 70mb ramu i transfer wychodziło około 15zł/miec.

 

Przy tworzeniu VPS jest możliwość wyboru transferu bez limitu, tylko VPS jest trochę droższy niż przy opcji gdzie płaci się za wykorzystany transfer. Jest tam info., warto sobie policzyć, która opcja lepsza.

 

Jak ktoś potrzebuje mało transferu, to bardziej się opłaca płacić za wykorzystany transfer, a jeśli dużo to lepiej w pakiecie "transfer bez limitu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hostowisko.pl jeszcze żyje? Chciałem sobie kupić względnie tanią chmurkę. W niedziele przelałem na paypal 5zł i do tej pory stan konta nie wzrósł. Może już nie prowadzą działalności a ja jestem w plecy 5zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×