Skocz do zawartości
NetMat

Oszustwa - oferta tanich serwerów dedykowanych

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Mów do dupy to cię osra biggrin.png

 

Ludzie wy w jakiejś sekcie jesteście czy jak ?

 

Czytając o tym gościu co tu narobił jakiegoś Gów** to chyba był by idiotą żeby tu wracać i pisać, a wy chyba jeszcze większymi że w to wierzycie smile.png

 

W dodatku oskarżając mnie i naklejając mi łatkę, to już po prostu szczyt, ale z tego co czytałem nie tylko ja tak miałem wiele osób pisało to i ja powtórzę.

 

Proszę mnie nie porównywać z wyżej wymienionym Panem Kamilem L, nie znam, nie chce znać i nie mam nic z nim wspólnego.

Proszę nie robić z siebie i ze mnie głupka bo to staje się irytujące!

 

A co do

Wystarczy rzucić okiem na stronę rozmowyprawne.pl - ciekawe czy Ministerstwo Sprawiedliwości wie o tym, że znajduje się w stopce takiej szacownej witryny. Teksty na stronie głównej są tak przekonujące, że bałbym się podać prawdziwe dane osobowe - taaaaki profesjonalizm.

Jak się ustosonkujesz do tego :P?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Ireneuszu, jak mam reagować skoro, dostaje na wstępie metkę, oskarżenia, kpiny. Przepraszam ale każdy by wyszedł z siebie, nie rejestrowałem się na tym forum żeby się droczyć i tłumaczyć tylko zasięgnąć pomocy, po prosty zdenerwowałem się że lajtowo ludzie sobie podają czyjeś dane osobowe, ale ok temat zakończony, Przepraszam za moją naganną postawę ale proszę się postawić w mojej sytuacji, zostałem oskarżony i porównany do jakiegoś Kamila L - oszusta to już szczyt i proszę mnie nie porównywać z tą osobom.

 

Co do Pana Mateusza, Logo prowadzi wprost do Ministerstwa sprawiedliwości. Większość tekstów dokumentów na forum jest z tej strony a logo i odnośnik to uproszczenie by ludzie się dostali tam bezpośrednio to samo z sejmem i zbiorem aktów prawnych.

 

Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś uraziłem i za moje zachowanie, ale również proszę mnie nie porównywać z takimi ludźmi, dopiero zaczynam w necie i zamurowało mnie to co przeczytałem powyżej. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak mamy reagować My zwykli użytkownicy forum WHT, gdzie przyjdzie ktoś nowy, napisze 3 posty i wydaje mu się, że wszystko wie lepiej.

Ja rozumiem, że masz swoje zdanie i brawo, tak powinno być. Odpuść sobie takie teksty (zacytowany przeze mnie poprzednio), znajdź bardzie merytoryczne argumenty dla tego tematu.

 

Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś uraziłem i za moje zachowanie, ale również proszę mnie nie porównywać z takimi ludźmi, dopiero zaczynam w necie i zamurowało mnie to co przeczytałem powyżej. Z góry dziękuję.

 

Zacznij od Netykiety, bardzo fajna lektura na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego użytkownika rozmowyprawne.pl to widzę że ty masz tyle wspólnego z tą stroną prawną co ja z tańcem na lodzie... Nie wiem ile masz lat, ale coś mi się wydaje że nie dużo. Bo osoba która osiągnęła już jakiś wiek powinna dawać przykład w internecie a nie zachowywać się jak gimnazjalista. Poza tym jeśli takie posty wyprowadzają cię z równowagi, to ja współczuje twojej rodzinie... Moim zdaniem na tym forum jest dosyć wysoka kultura i ty niestety nie potrafisz się dostosować do innych pisząc takie głupoty jak to wyżej...

 

Między innymi :

Ludzie wy w jakiejś sekcie jesteście czy jak ?

czy chodź by

Czytając o tym gościu co tu narobił jakiegoś Gówna to chyba był by idiotą żeby tu wracać i pisać, a wy chyba jeszcze większymi że w to wierzycie smile.png

 

Jeśli się nie umiesz zachować to zapraszam na forum Onet.

 

Z Poważaniem

NetMat

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Pana Mateusza, Logo prowadzi wprost do Ministerstwa sprawiedliwości. Większość tekstów dokumentów na forum jest z tej strony a logo i odnośnik to uproszczenie by ludzie się dostali tam bezpośrednio to samo z sejmem i zbiorem aktów prawnych.

 

 

Używanie godła i innych symboli narodowych na takiej stronie mi osobiście urąga. Zgodnie z ustawą o o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych: "Otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej oraz wszystkich organów państwowych, instytucji i organizacji." (art. 1 ust. 2 ustawy).

 

Zatem panie Kamilu (dziwny zbieg okoliczności... administrator waszego serwisu ma na imię jak K.L. (link) reklamuje też pod takim imieniem na stronie Polsatu (link), a ponadto te wszystkie linki na facebooku z profilu pani Wesołowskiej mówią same za siebie (taki niefart, że w Radymnie bywam często i wiem dość dużo - małe miasteczko, wiele się nie ukryje).

 

Ponadto Pańskie porady na forum zarabiam.com, wygenerowały u mnie sporą dawkę śmiechu.

Taki mały cytat z Pańskiej wypowiedzi: "... adresy email są chronione przez GIODO to baza danych osobowych tak jak by, chyba że ktoś zezwala na ujawnianie,..." - jeśli GIODO zajmuje się ochroną czegokolwiek to pierwsze o tym słyszę - GIODO zapewne też (polecam lekturę zakresu zadań urzędu - tutaj). Fachowość, kultura i styl mówią mi jedno, nawet jeśli mam należeć do sekty - jesteś pan Kamilem L. albo jego klonem i tyle.

 

Jak to się ładnie mówi - bujać to my a nie nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pan Kamilem L. albo jego klonem i tyle.

 

Jak to się ładnie mówi - bujać to my a nie nas...

 

No to czyli tak jak pisałem wcześniej, mów do D to cię O.

 

Ok Panowie pozdrawiam serdecznie, nie będę dalej robił Off topa bo to nie ma sensu, temat był inny a rozmowa schodzi na inny kierunek.

 

Zresztą każdy ma prawo do wypowiedzi fakt.

 

A ja jeszcze raz proszę i ostatni w tym temacie aby nie porównywać mnie z tym oszustem Kamilem L. Moje imię i inne osoby o tym imieniu na tym forum są też tak skreślane ? Muszę zmienić imię Państwa zdaniem by nie być Panem Kamilem L/?

 

Nie chce się już tłumaczyć i przekonywać bo to nie ma sensu, jak ktoś sobie coś wpoi to można mówić setki razy i tak nic z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na załączniki...

 

Jak jest - każdy widzi, nie trzeba nic dodawać.

Ode mnie już nic więcej ;).

Pozdrawiam

EOT z mojej strony - mogę niebawem sam zacząć się zastanawiać "kim jestem?".

 

załącznik1

załącznik2

Edytowano przez zderki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę http://4pay.pl nie działa.

 

Nie wiem skąd to się tam wzięło ponieważ nigdy nie korzystałem i nie byłem na stronie wyżej wymienionej. Więc trudno mi jest cokolwiek powiedzieć na ten temat ;/

 

Zresztą co bym nie powiedział Państwo mają swoje uparte zdanie, nie będę walczył z wiatrakami, jednak nie pozostawię tego od tak po prostu ponieważ jestem mieszany z jakimś oszustem i przy okazji przez to jest niszczona moja praca, przez jakiegoś Pierd** Kamila L. Którego na oczy nie widziałem.

 

Zresztą winny się tłumaczy, ja nie będę, ale i też nie pozwolę sobie żebym mieszano moją pracę i bełtano mnie w jednym gów** z Tym ***** oszustem.

 

Pozdrawiam

 

Wstrzymuje się od głosu, nie znaczy to że poprzestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, zrobiło się groźnie...

Pewnie założysz sprawę wszystkim użytkownikom wht i oskarżysz ich o pomyłkę :D

Tylko czy aby na pewno pomyłkę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smile.png Kamilkowi to najpierw powinno spuścić się mega w****, a potem wsadzić na 10 latek aby miał czas na przemyślenie swoich przekrętów.

 

Poza tym style twoich wypowiedzi wskazują na tą osobę. No cóż. Zbieg okoliczności?

A styl to po prostu żal.pl. Wstawianie informacji na publiczny forum, że jest to informacja tajna i prowadząc jakąś stronkę rozmowyprawne.pl to żenada po całości. Nie znasz się na tym, to zostaw to ludziom, którzy się na tym znają - prawnikom.

 

Oszustwo ma zazwyczaj krótkie nogi.

 

Edit:

 

Wstrzymuje się od głosu, nie znaczy to że poprzestanę.

 

Tak tak, on też tak pisał. Podstawą jego działania jest zastraszanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszustwo ma zazwyczaj krótkie nogi.

 

Owszem ma krótkie nogi, i jest wiele na to przykładów na świecie.

 

Hoho, zrobiło się groźnie...

Pewnie założysz sprawę wszystkim użytkownikom wht i oskarżysz ich o pomyłkę

 

Dlaczego wszyscy ? kto rozpętał to pomówienie, kto naraża mój projekt na złą opinię porównując mnie usilnie.

 

Nie robi się groźnie, czytam forum i pamiętam też tekst:

 

Takich ludzi powinno się tępić, warto walczyć o swoje. Tak więc biorę te słowa bardzo do siebie i po prostu napisałem że nie pozwolę na to.

 

A tym bardziej nie będę uprzedzał nikogo przed moimi poczynaniami. To moja prywatna indywidualna sprawa, a pewność siebie może czasem zgubić.

 

Pozdrawiam, i moją konwersacja w tym temacie się kończy ponieważ jest już nie potrzebna, resztę domówią sobie użytkownicy co tylko mnie utwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po 1. Panowie odeszliście trochę od tematu (to i ja odejdę :D)

Po 2. Każdy ma prawo sądzić że jesteś tą osobą skoro nie podałeś swoich danych osobowych, reklama twojego portalu/forum czy co to tam jest znajduje się na screenie z FB...

 

 

Co do Twojej strony to warto zmienić zakładkę Kontakt bo żeby do Ciebie/Was napisać trzeba się rejestrować co jest trochę nie wporzadku... Tym bardziej że 5 centymetrów niżej podajesz GG/Mail tongue.png

 

 

Najfajniesze z twojego forum jest:

 

Cytat ze statystyk forum:

Nasi użytkownicy napisali 129 postów w 88 wątkach.

 

Cytat z Twojego profilu na forum:

Razem postów: 110 (4.23 postów dziennie | 85.27 procent wszystkich postów)

 

Twój cyrk Twoje małpy, ale fajne monologi tworzysz biggrin.png

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smile.png Kamilkowi to najpierw powinno spuścić się mega w****, a potem wsadzić na 10 latek aby miał czas na przemyślenie swoich przekrętów.

 

W narodzie panuje powszechne przyzwolenie na przeróżne przekręty - np. ostatnia wygrana PO i dostanie się PiS do sejmu (nie wspominając mniejszych graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Inaczej tego skomentować niż tak:

ja_pierdole.jpg

skomentować po prostu nie można.

 

Proponuję panu rozmowy prawne ażeby dał sobie spokój czyli mówiąc inaczej siana. Bo czytając takie popłuczyny to się bardzo poważnie zastanawiam dlaczego obok przycisku Raportuj nie ma ikonki kiblowej spłuczki. Duża ilość spłukań oznaczałaby że temat jest stolec warty i należy się takiego pozbyć. Dawno nie widziałem takiej żeni w wykonaniu użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę określenie 'żenia' - miałem kiedyś znajomego który miał tak na imię. Skąd to się wzięło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

żenia/ żenada/ żenua - wszystkie znaczą to samo. Ewolucja słowa spowodowana ogólnodostępnym internetem :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że po prostu zamkniemy topic. Nie będziemy karmić trola. Jemu chodzi wyłącznie o rozgłos. Potem udaje pokrzywdzonego, bo cały internet się na nim uwziął. Wszyscy bardzo dobrze znają politykę tego podwórkowego oszuścika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym tutaj ostrzec osoby które czekają na tanie, dobre serwery dedykowane.

Nie dawno napisałem posta na forum ovh, że szukam serwera dedykowanego, po 10-15 minutach dostałem odpowiedz na gadu od numeru 4089921. Ta oto osoba zaproponowała mi serwer w ofercie kimsufi 2G z procesorem Intel Pentium E5800 (3.20GHz) była to bardzo dobra oferta bo serwer był opłacony do 9.11.2011 i chciał tylko 100 zł, Zależało mu na szybkiej wpłacie po przez bluecash.pl, po przesłaniu należności kontakt się urwał, osoba nic nie odpisuje, więc domyślam się że to była ściema.

 

Jak wiadomo 100 zł to nie jakiś duży pieniądź, ale pewnie na tym on nie skończy !

 

Dane na które zostały przelane pieniądze :

Daniel Grzesiak

73 1240 4559 1111 0010 3744 2579

Konto w PEKAO S.A

email : daniel191-1991@o2.pl

IP które podaje jako dowód serwera 188.165.18.39

 

Oczywiście jutro jadę to zgłosić na policje, przed tym jeszcze zadzwonie do znajomego prawnika aby dowiedzieć się co mogę zrobić aby policja zainteresowała się tą osobą,

 

Pozdrawiam

 

Ja już przygodę z tym dzieciakiem mam za sobą (2 miesiące temu) - oczywiście od razu udałem się na policje - napisałem mu co i jak, po tygodniu chłopczyk się przestraszył i odesłał mi pieniądze. Byłem na policji wycofać oskarżenie - już ustalili jego adres zamieszkania. Jak widać nic się nie zmieniło, chłopak dalej robi to co robił więc osobom którym zrobił to samo mogę podać jego adres zamieszkania.

Edytowano przez kubek91 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z szczylem o numerze gg 4089921 również miałem do czynienia. Nie udało się jemu ze mną. A na forum ovh już paru oszustów grasuje, dlatego zalecam zakupy z rozsądkiem. A najlepiej to od zaufanych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Heh ten tez chciał mnie oszukać

Podałem mu ten temat i odrazu napisał ze sprzedał serwer dziwne bo w 1min...;p

ALe nie polecam!!! Only allegro jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×