szymons

[praca] Wrocław - administrator lub pracownik supportu

Polecane posty

Hi

Poszukujemy do siedziby we wrocławiu dwóch osób na stanowisko administratora i support.

Więcej informacji o firmie: http://www.anixe.pl/

ADMINISTRATOR

Prowadzimy zaawansowane technologicznie projekty oparte na mieszanych środowiskach wieloserwerowych (Windows/Linux). Aktualnie wdrażamy ciekawe rozwiązania wykorzystujące m. in. oprogramowanie: varnish, nginx, memcached, mongodb. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko administratora.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się oraz czytanie dokumentacji technicznej i literatury fachowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne (troubleshoting)
  • Pozytywne nastawienie: „chcieć, to móc”
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Chęć samodoskonalenia się
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

  • Zarządzanie i administrowanie platformami opartymi na systemach Microsoft Windows, Linux
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieciowe
  • Automatyzacja procesów z wykorzystaniem języków skryptowych Bash, Powershell
  • Administracja Cisco/Juniper (BGP, routing, IPS, IDS)

Dodatkowo mile widziane:

  • Umiejętność administrowania MS SQL, OLAP, Reporting Services
  • Znajomość VMWare ESX/ESXi
  • Znajomość MongoDB
  • Znajomość rozwiązań clustrowych
  • Znajomość architektury systemów baz danych, w tym hurtowni danych

Oferujemy:

  • Udział w nowatorskich projektach
  • Możliwości rozwoju
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole

Specjalista ds. technicznego wsparcia klientów

Podstawowe wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta
  • obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych
  • umiejętność posługiwania się przeglądarkami internetowymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • pozytywne nastawienie: „chcieć, to móc”
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej (włączając dyżury nocne)

  • doświadczenie w pracy w agencji turystycznej /u touroperatora/ w linii lotniczej
  • znajomość systemów rezerwacyjnych
  • wykształcenie techniczne/informatyczne
  • znajomość technologii internetowych (HTML, XSL, XML, CSS, JavaScript)
  • ogólna orientacja w tematyce baz danych

Oferujemy:

  • udział w nowatorskich projektach
  • szerokie możliwości rozwoju
  • elastyczny czas pracy

Edytowano przez szymons (zobacz historię edycji)

Nie wiem, nie wiem. Według mnie podstawą kultury w dzisiejszym świecie jest podawanie widełek płacowych.

świat != Polska, i to nie tylko na rynku pracy :(

Generalnie jeśli firma nie podaje zarobków w ogłoszeniu to znaczy, że są tak niskie, że wstyd podawać ;)

Może jakiś student by nie narzekał, ale skąd on by wziął doświadczenie nie licząc wcześniejszych nie oficjalnych krzaków lub na gębę etc.