Skocz do zawartości
konar

Oferta UPhostu na Wykopie

Polecane posty

Gość GrandBB

Cała społeczność ma taką minę jak ten pan na obrazku powyżej biggrin.png Co jak co ale większej siary nie widziałem od dawna...

 

Edit // Mam identyczny wynik jak powyżej, co jak co ale klienci wpisując nazwę firmy w poszukiwaniu opinii będą musieli się wyposażyć w colę i chipsy biggrin.png

A Ty mistrzu weź się za robotę a nie siedzenie na WHT i się obijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian... i po co sądem straszysz? Zażądasz od niego miliona zł za straty moralne? Ktoś Ci kazał wystawiać oferte pracy za 4 zł i pisać takie teksty do niej? Sam sobie nawarzyłeś piwa, a teraz sądami straszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Witam.

 

Proszę nie obrażać Firmy UPhost takim gęganiem.

 

Może Pan za to odpowiedzieć przed sądem, chyba zdaje Pan sobie sprawę ? czy nie jest Pan tego świadom ?

 

Nie no tekst roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę nie obrażać Firmy UPhost takim gęganiem.

 

Może Pan za to odpowiedzieć przed sądem, chyba zdaje Pan sobie sprawę ? czy nie jest Pan tego świadom ?

Będziesz oskarżał teraz innych bo Ci klientów w Firmie ubywa? Pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do Siebie za ch****e podejście do sprawy. Wrzuć na luz i skończ ten temat bo tylko się ośmieszasz. I naucz się przyznawać do swoich błędów bo oszukiwanie siebie samego na dłuższą metę nie wypali. Bierz się za łopatę i odbuduj PR twojej Firmy.

Edytowano przez HDS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę nie obrażać Firmy UPhost takim gęganiem.

 

Może Pan za to odpowiedzieć przed sądem, chyba zdaje Pan sobie sprawę ? czy nie jest Pan tego świadom ?

To w końcu UPhost jest firmą hostingową, czy kabaretem? Bo to drugie jednak lepiej wychodzi.

 

Żarty żartami, ale niektórzy najwidoczniej nie powinni prowadzić firm, a zwłaszcza takich, w których jest wymagany profesjonalny kontakt z innymi ludźmi. Do sądu nawet chętnie się przejdę, bo jeszcze nie miałem okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co ciągniecie temat, sami z siebie robicie idiotów.

Ci którzy śmieją się z uphost.pl nigdy nie mieli wykupione tam hostingu tylko oceniają firmę po jakiś głupich przepychankach na wykopie zamiast przetestować i wystawić opinie (a jestem wręcz pewien że byłaby pozytywna).

Nie wiem wgl po co ktoś to dodał na wht bo jest to tylko szukanie sensacji z byle czego.

 

 

Może jakiś mod zamknąć ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zauważyłeś, to nie chodzi o usługi, a o podejście właściciela do całej sprawy. I jego zachowanie (jako właściciela firmy), które pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×