Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alikey

[Hosting] Duże bazy mysql

Polecane posty

Witam, potrzebuję dobrego hostingu do 150zł z szybkim dostępem do dużych baz mysql i obowiązkowo z PHP 5.3 + co najmniej 5gb miejsca. Ostatnio na pewnym serwerze moje bazy generowały czas ponad 4 sekundy, dla porównania na innym hostingu było 0,01 więc prosił bym o sprawdzone serwery dla sporych stron. Musi być też możliwość używania php_flag i php_value w htaccess oraz wysoki uptime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

A może pora przejść na VPS polecam ionic.pl

 

Serdecznie odradzam freecast.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer 5 GB w Chmurka.pl w cenie 149 zł netto / rok - https://www.chmurka.pl/serwery

 

Bazy danych działają na dyskach SSD. Transfer bez limitu. Uptime na poziomie 99,98%.

 

 

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Edytowano przez Chmurka.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawa oferta chmurka.pl, szkoda, że ceny podawane są netto, bo w sumie wyszło by około 185zł brutto. Jesteście chyba nową firmą? Dużo użytkowników już korzysta z Waszych usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgadza się, jesteśmy stosunkowo nową marką na rynku hostingów. Aktualnie z usług Chmurka.pl korzysta około 450 klientów - codziennie przybywa wielu nowych.

Proponuję skorzystać z kodu zniżkowego przygotowanego dla forum wht.pl : WHTCHM . Aktywuje 20% zniżkę na pierwszy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu podawać obciążenia bo jest na pewno niskie, nic skomplikowanego nie ma. Po prostu miałem ostatnio sytuację z jakimiś ograniczeniami na mysql, 30 zapytań wykonywało się w ~4sekundy a na innym serwerze 0,001s więc zależy mi by było stabilnie ;) Może właśnie najlepsze rozwiązanie jest, gdy bazy są na dyskach SSD. Na lokalizacji mi nie zależy, bo wiele serwerów za granicą można znaleźć ciekawych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×